Foto te pllumbaveilmi vushtri
ilmi vushtri
ilmi vushtri
ilmi vushtri
sali me trofet
sali me trofet
fadili
fadili
salihi me shoqni nga ferizaji
salihi me shoqni nga ferizaji
ilir selimi me tiplera te tije
ilir selimi me tiplera te tije
zotri.agron hasani.veni i 3 ne klubin dfu.tipplera
zotri.agron hasani.veni i 3 ne klubin dfu.tipplera
valtoni me shoqni
valtoni me shoqni
ramadan
ramadan

<-Zurück

 1  2  3  4  5 Weiter -> <= Zurück zur Übersicht
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 324547 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden