Foto te pllumbavefadili<- Zurück  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 45Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von menduhi , 13.05.2012 um 09:35 (UTC):
shoki mir fort maraku po thmija asht i ri mu marr me ta foto asht shum e bukur por vetem per momentin let jet ka shkoll per para aj jo pllumat mos um keq kupto edhe vet jam pllum bajts
Kommentar von pllana, 11.02.2012 um 23:13 (UTC):
a pot sillen o boss
Kommentar von nga bwjta , 22.12.2011 um 18:44 (UTC):
o shoki hiqu tyne emos jav le tradit thmive se 25vite ikam majt po e ghith ajo koh ish kan ekot i kam hiek mjafton qe ves nuk ikam akan hanger apo kan pi mos ta ken femia obligim tung
Kommentar von enisi , 31.08.2009 um 16:22 (UTC):
shum foto e mir njeri edhe pllubi i bukur suksese ,pershendetje
Kommentar von kadrija fushe kosov, 09.07.2009 um 17:53 (UTC):
ku je o fadil te pershendet nje shoke nga fush kosova qe ta ka nxane nje pllume i b ardhe me pika te kuqe. edhe nese ki me shit naje njo sikur aje qe ta kamenxan veq mashkell mu kane pershendet kadrija nga shtutgartiqaoqao


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=