Foto te pllumbavezotri.agron hasani.veni i 3 ne klubin dfu.tipplera<- Zurück  1 ...  4  5  6  7  8  9  10 ... 45Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Agimi, 23.12.2011 um 17:10 (UTC):
Kurr ske pas plluma thajrit me tkujna e zune ket vend o ferizajli
Kommentar von qelich, 26.10.2011 um 00:52 (UTC):
Pershdetje besi si je aje mir ku gjideshe ne frace qfare veni flm
Kommentar von besniku shtime franc, 23.10.2009 um 19:19 (UTC):
ju pershundes dhe urime trofeun e fituar dhe ju uroj suksese te me tutshme
Kommentar von:17.12.2007 um 20:36 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

o agron urrime;)


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=