kutat e mitrovices

      kto foto te bukura ni ka dergu albani nga  mitrovica Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von mitrovicali, 07.01.2016 um 08:43 (UTC):
Ky kut u kan i shenit te suhadollit

Kommentar von plluma vushtrri, 22.07.2015 um 10:36 (UTC):
Tfort

Kommentar von gjilani, 09.10.2014 um 23:51 (UTC):
blej kuta me sy te bardh me shumic 2e copen kontaktoni 044 470 834. jumirpres

Kommentar von Bedri, 02.12.2013 um 21:52 (UTC):
pllumbat shum te mir kush asht marakli i tyne por si kut qe thuhet Kuti i Mitrovices spajtohem fare sepse deri ne vitet e 75 kosova ska pas te regjistruar fare kurfar pllumbash ne keto vite asht regjistrur 1.Dyneku i prishtines edhe pse dyneku esht pllumb i persis se lasht sa pllumb atokton por asht tregjistrue si pllumb kosovar 2.Gjylia e prizrenit 3.Kuti i pejes dhe kuti i Gjakoves tjer pllumba nuk njihen ne regjistrin e 480 racave dhe 54 ngjyrave Europjane por edhe ndpnji dit do tja u ngjesim emrat edhe te fshatrave apo shijave ku jan qel. tung ju pershendes klm

Kommentar von blerimi mitrovic, 12.09.2013 um 20:27 (UTC):
shum te mir iki is kutat

Kommentar von ukshini shoku i buls , 29.08.2013 um 17:07 (UTC):
kuta ma te mir nuk ka ne kosov po nuk asht qudi se isa xhith ka pas mat mirt dyneka ma te mirt shpica ma te mirat xhylija dhe tash kutat

Kommentar von barindi, 27.03.2013 um 18:57 (UTC):
reth sa lek vete nje cift prej ketyre

Kommentar von besim, 14.12.2012 um 19:37 (UTC):
sdi api nijeni pllumat qvar jan sjan kuta por perzijes pllumaxhit tungat

Kommentar von durmishi ., 07.06.2012 um 08:42 (UTC):
ska plluma ma te fort se ne mitrovicKommentar von besar, 10.04.2012 um 18:19 (UTC):
shum te buruk qenkan kto tiplerat

Kommentar von jam egzoni, 07.04.2012 um 15:42 (UTC):
qta kuta jan shum te bukur po a fluturojn shumm se ma trminr si ppluma sa se une i kam 80 dyneka e 60 gjulia shum fort pom sillen

Kommentar von ardita, 02.03.2012 um 14:17 (UTC):
shum te mir i paske veq vazdo dhe sa pi shet

Kommentar von pellumbaxhiu vlore, 19.01.2012 um 16:33 (UTC):
na sa i ke keta mer vlla

Kommentar von kuta, 04.12.2011 um 18:51 (UTC):
mu pom vyn 1 qisi kuti mashkull me ble nese ka naj kush ne pr me shit floorennt1@hotmail.com let um kallxon qitu

Kommentar von Fada, 23.09.2011 um 20:35 (UTC):
Mitrovica gjithmon ka pas pllumaxhi të Mirë.Muki,Aslan disha,Ali xhorxha,Meti,Shaqka, Isani.etj.Kanë pas dyneka xhygyzlia,sijaliparka,aliparka,saskanata,saqina,boza,bataka.

Kommentar von floorennt , 31.07.2011 um 19:01 (UTC):
un du me ble tiplera te kuq ka dy euro qe addd floorennt1@hotmail.com

Kommentar von sam, 25.06.2011 um 16:45 (UTC):
kush don me ble tiplera tkuq ka 2 euro ?Kommentar von mitrovica, 16.06.2011 um 21:42 (UTC):
shum plluma tmir te kokan edhe per qka dush pllumat mat mir i ki ne mitrovic ndaq dyneka , takllagjyna,gjylia,tiplera,

Kommentar von bajra nga prishtina, 28.05.2011 um 21:49 (UTC):
edhe prishtina ka ksi kuta bile bile sa e majn men pllumagjit e vjeter ky pllum gjith qaty u kan

Kommentar von BACI, 16.05.2011 um 13:32 (UTC):
kutat e fort qenkan shum thojn te gjith se me kutat e mitrovices nuk ka ne bott si ashtu edhe gjylijat sharcat e kan prejardhen nga mitrovica rrespekt per ju mitrovicali

Kommentar von erdogan, 02.05.2011 um 19:36 (UTC):
shum keq

Kommentar von kushtrimi, 25.04.2011 um 15:43 (UTC):
jan ma te bukur i kuqu me qata te zivin

Kommentar von Zipi nga metehija, 26.02.2011 um 18:13 (UTC):
shum te mir te kokan

Kommentar von xhemi, 04.02.2011 um 13:21 (UTC):
shum pllumba te mir paske kush ti kesh ja qifsh shtat nonet pill e ne goj shoku

Kommentar von ardiani, 04.02.2011 um 13:00 (UTC):
shum te mir i paske keta huta sa kille poti hajn ishim keta sorra qe se vlejn per asxh vazhdooo se i bje pishmon me keta qafka

Kommentar von ibrahim , 27.01.2011 um 13:49 (UTC):
hey sa pe shet qat tiplerin e verdh a

Kommentar von agmi Ferizajj, 20.01.2011 um 18:53 (UTC):
hej kutat i paske shum te mmir vveq sukksese klm ju persshenNdes gjith plluUmagjit e koosovVes

Kommentar von dritoni jam , 06.01.2011 um 07:43 (UTC):
une jam nga ske ikam disa pllum tipler gjulija dhe me frizur

Kommentar von azem, 05.01.2011 um 13:39 (UTC):
shum kutat e mir i ki veq vazhdoo shto nashta ti blej do

Kommentar von floorennt, 30.12.2010 um 21:43 (UTC):
a mka nai kush me ndrru 1 kut me 1 qyli un ja jap kutin ai gjylin

Kommentar von dili, 06.12.2010 um 21:25 (UTC):
alban fort pllumat e mire i kini po do papaka qe po shkrujn qe nuk jan te mire ata nuk kan lidhje pre plluma se ata majn veq shota,,,

Kommentar von no name, 04.12.2010 um 11:34 (UTC):
shum te keqij kokan qita zoga

Kommentar von rinori, 27.11.2010 um 18:40 (UTC):
shum t keq i paske pllumbat be alban

Kommentar von qendrim, 22.11.2010 um 12:42 (UTC):
hej sa tmir i paske qita kuta si sen spo vykaan

Kommentar von suadi, 19.11.2010 um 21:36 (UTC):
kita kuta jan shum te fort veq vazhdo mei shtue te pershendet suadi nga gjilani

Kommentar von kqiqi, 05.10.2010 um 12:51 (UTC):
boll te mir kutat veq shko merrin te ferat kqiq kuta te fort

Kommentar von aLboniTi, 13.09.2010 um 17:54 (UTC):
ndashe kuta ndashe takllagjyna qfare dush ne skenderaj jammm para gjimnazit veq vet ku e ka albonit kadriu shpin te kallxojn

Kommentar von valoni berlin, 18.08.2010 um 02:38 (UTC):
shoki shum pllumat e mir i paske shum te mire respekt

Kommentar von Dini, 16.08.2010 um 11:10 (UTC):
Pershendetje

Ekum nxan nje kut mashkull kush asht i interesun per te let lajmrohet apo leta len emailin un e kontaktoj?

Kommentar von besar, 15.07.2010 um 13:38 (UTC):
shum te mir i paske pllumat shokit veq vazhdoo :

Kommentar von gigja prishtinali, 14.07.2010 um 19:39 (UTC):
po a ki nr.

Kommentar von imeRi, 13.07.2010 um 11:34 (UTC):
hajde blej te njani qitu ne skenderaj ne ti aLbonit

Kommentar von gigja prishtin , 06.07.2010 um 18:06 (UTC):
jam i interesum dy qifta kuta ni qift t'zi edhe ni qift t'kuq kush ka let ma len nr.ju pershendes

Kommentar von imeRi, 01.07.2010 um 09:18 (UTC):
kutat e miR i paska veq njani i skenderajt aLboniTi i ka mat miR se ky

Kommentar von TDs, 07.06.2010 um 19:28 (UTC):
shum te miR kta kuTaT e kti te kakan veq edhe un i kam do ma te miR se ky

Kommentar von aLboniTi, 18.05.2010 um 10:58 (UTC):
THNXX sa i ka mas shumti a i ka mi 100 copa ktu ne skenderaj ka pellumba te miR krejtt kush man pellumb krejt te miR i kaa

Kommentar von vehbi , 18.05.2010 um 02:35 (UTC):
kta kuta jan kutat e feratit prej kqiqi e ti veq qat turrec eke edhe ai ika syt ekuq seshte ai kut nese doni me pa kuta shkoni te ferati prej kqiqi krejt prej tij ikan ble kutat qa ka ne mitrovic

Kommentar von aLboniTi, 08.05.2010 um 12:46 (UTC):
ka sa pi shet njaa nese bon me dittt i skenderaj jamm

Kommentar von drenasi, 19.03.2010 um 00:14 (UTC):
nese ike dy qisi qfare eki ndor ni femen dhe ni mashkull mishit um tergon edhe sa ekan qmimin te pershendes

Kommentar von ahmeti i mitrovices, 15.03.2010 um 21:32 (UTC):
sjum kan moti mitrovic qe 11 vjet veq kum ni se isa i halilit i ka tmir ajo sosht qudi se gjith i ka pas po niva se edhe sheni i suhodollit i kish shum tmire edhe kish shum kuta :-

Kommentar von ahmeti i mitrovices nga zvicrra , 15.03.2010 um 21:18 (UTC):
respekt per kutat i kom shum ngjyra gati tona po skom te njojten rac kut te mitrovices te bardh shum jom i interesum me pas ni par tbardh ju pershendes te gjithve

Kommentar von naimi, 20.02.2010 um 16:11 (UTC):
kush ka plluma turk me shit lajmroheni Adana e kan emnin

Kommentar von dtitoni jam , 19.02.2010 um 18:12 (UTC):
uen i kam pllumat e turqis ma te mirt ne kosoav

Kommentar von ethem , 11.02.2010 um 21:16 (UTC):
jam ethemi prej rahovecit kush ka me shit kuta edhe qmimi sa esht per nje cop ne qofse keni me shit ju lutem mereni numrin e telit 044193479

Kommentar von besim skenderaj, 04.02.2010 um 22:32 (UTC):
valla daja is fort kutat e fort i ki

Kommentar von naimi nga pantina , 16.12.2009 um 07:39 (UTC):
o mitrovicali po tju bin kutave msysh more

Kommentar von toni nga belgjika , 03.12.2009 um 13:28 (UTC):
qe doni me kqyr qa jon kutat shkoni dokuni deri te Zahiri ne mitrovic

Kommentar von jam besi 29,11,09, 30.11.2009 um 00:01 (UTC):
jo be ndashit me pa kuta shkon ne Lubovec te Skenderajt te AGRRON LUBOVECI qe mu ju ra tlig kur ti shikoni...

Kommentar von valon strana , 29.11.2009 um 22:39 (UTC):
pllumat shum te mir te pershendes nga berlini ...pllumat mat te mir ika mitrivca ne grejt boten mat mir se ne mitriovic nug xan plluma shum kutat e mir i paske shoki...

Kommentar von adnan, 27.11.2009 um 17:17 (UTC):
une ikam gjulit me shit karkanata me badem nes doni merrne numrin tem 044365837 nushi

Kommentar von gzimi nga mitrovica , 20.11.2009 um 20:11 (UTC):
kush ka me shite nj 10 qylija lete lajmrohete ne kete numer 44722213 tung

Kommentar von meritoni , 18.11.2009 um 21:17 (UTC):
shum te mir ipaske veq pun se shm fanazi i paske

Kommentar von naim pontina , 10.11.2009 um 07:36 (UTC):
kutat e mir i paske .kush ka shpica nga ana e mitrovices lajmronu ne kete add naim_sh-@live.com

Kommentar von genti sk , 03.11.2009 um 17:47 (UTC):
ej dost nese ki qisi kuta me shit bama ni tel munsisht sa ti kish me i shit vi ti marr krejt flm 044 977 541

Kommentar von bajra nga prishtina, 04.10.2009 um 08:03 (UTC):
dost un jam i interesum per kuta qe nr 044452212 sa ma shpejt thirem 'lutem.tung dost

Kommentar von mitrovicalija, 02.10.2009 um 14:31 (UTC):
nese ju interesojn naj kujt kuta mundemi me lan naj adres apo telefon ju thiri kuta ka veq jo shum tung

Kommentar von AVDIA, 06.09.2009 um 12:29 (UTC):
Pershendetje kutat shum te buker pome pelqejn per dynek abajn keta ajan te mir mi fluturu me dunek qau kalo mir

Kommentar von behram hajdari , 09.08.2009 um 10:41 (UTC):
i ki pllumin shum te fort a me pelqen shum ky lloj pllumit


Kommentar von LOTI, 31.07.2009 um 09:44 (UTC):
hej shum te mir i paske utat mos te ka humb naj nja
a

Kommentar von hysi, 24.07.2009 um 22:07 (UTC):
shum te mir i pseke

Kommentar von Neki, 13.07.2009 um 11:13 (UTC):
kta plluma jan te ises te halilit ai turrec bioskanat qe pe shihni usht nja e nuk ka dy nji her u dal asi pllumi ma nuk del tung ju pershendes

Kommentar von valuka nga gjermonia, 26.06.2009 um 05:18 (UTC):
shum te mir

Kommentar von veton rexhepi, 16.06.2009 um 09:05 (UTC):
jam nga llapi je shum najs kutat nese ke na j nja me shit lajmrom

Kommentar von kushtrimi, 21.05.2009 um 20:02 (UTC):
vallla shum te mir hin kqyri qka jan pllumat
www.luliplumi.piczo.com edhe e she qka jan pllumat

Kommentar von goran, 04.05.2009 um 00:25 (UTC):
interesuju me ovi kutovi,kolika im je cena?uzeo bih 5 pari ovih golubova

Kommentar von samia, 25.04.2009 um 14:27 (UTC):
hehe t fort aa

Kommentar von roni, 18.04.2009 um 10:15 (UTC):
valla shoki qita kutat e mitovices jan te fort jan shum te bukur

Kommentar von fatoni nga skenderaj jam , 17.04.2009 um 18:00 (UTC):
kam ne shitje kuta te mitrovices edhe gjylija 044977541 qmimi si pas marrveshjes

Kommentar von xhenis , 13.04.2009 um 15:10 (UTC):
arton spaska gjo

Kommentar von arton, 12.04.2009 um 18:07 (UTC):
pershendetje kret pllumaghjive kush ka asi plluma ne ktej nga rahoveci ju thojm me permas nese ka dikush net me lajmrohet ne ket add spahiu_3@hotmail.com ose ne tele 044 447794

Kommentar von quki, 25.03.2009 um 16:20 (UTC):
shum tfort i paske hajde tio shes nja 100

Kommentar von veton hamiti, 22.03.2009 um 22:22 (UTC):
kta kuta jane te mjeshtrit ma te fortit qe ka mitrovica si per kuta e gjylija gjithashtu edhe per dyneka ISA I HALILIT

Kommentar von Albani, 05.03.2009 um 20:07 (UTC):
Nese ke msn XHelal ose numer ma le Ktu edhe qe me Pelqejn vi edhe i mar! Kalo mir Albani

Kommentar von leotrim, 25.02.2009 um 19:45 (UTC):
i kahit je ti

Kommentar von Luani nga zvicrra , 07.02.2009 um 11:22 (UTC):
shume te bukure

Kommentar von jam xhelali , 25.01.2009 um 23:39 (UTC):
nga rahovica ferizajit ikam do plluma nshitje ka buqka dhe kuta QMIMI 230EURO ja 20 copa nr044353995Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 321875 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden