Foto te pllumbavesali me trofet<- Zurück  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 45Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Betimi, 03.12.2010 um 11:01 (UTC):
Sali edhe ashtu ma te fort ska ne Ferizaj vetem perpara ...
Kommentar von arbeni nga gjilani, 08.01.2010 um 18:44 (UTC):
ke per shendetje nga un shum dhe jam krenar qe po te sho ty dhe disa shok ne internet neper veb faqe te lumt Sali veq per para shoq me respekt Arben Gagica gjilan
Kommentar von durmishi nga mitrovica , 30.08.2009 um 20:16 (UTC):
pershenetje je ma i forti


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=