Foto te pllumbavesalihi me shoqni nga ferizaji<- Zurück  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 45Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von vitjia, 11.08.2011 um 11:34 (UTC):
ju prshdes kejve juroj sukses veq kemali rren shum
Kommentar von Salih, Ferizaj, 07.01.2009 um 06:08 (UTC):
te dashur shoke ketu jemi nga e gjithe Kosova jo vetem nga Ferizaj, ky ka qene vetem banketi ne Ferizaj.


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=