Foto te pllumbaveilmi vushtri<- Zurück  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 45Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von edoris berisha, 05.09.2013 um 19:24 (UTC):
shum te bukur a a i ki ne shitje
Kommentar von zhegra, 14.08.2010 um 09:08 (UTC):
rifati ga zhegra te prshdeti shum aki jumak me shit e ate sillen
Kommentar von namon nga prishtina, 14.04.2010 um 15:22 (UTC):
a mujna me kontaktu naj her se pom pelqejn shum
Kommentar von arbeni nga gjilani, 08.01.2010 um 18:27 (UTC):
pershendetje zotri ilmi me vjen shum mir qe po te sho edhge ne kete veb faqe jam krenar qe kam kesi shok te lumt
Kommentar von besi nga peja , 28.11.2009 um 17:40 (UTC):
te pershedes shuma
Kommentar von dino, 19.02.2009 um 21:06 (UTC):
pershendetje ilmi
Kommentar von kleine Maus, 19.02.2009 um 19:24 (UTC):


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=