Foto te pllumbaveilir selimi me tiplera te tije<- Zurück  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ... 45Weiter -> 

Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von beni.ben, 04.12.2010 um 09:06 (UTC):
tung
Kommentar von aLboniTi, 21.06.2010 um 12:42 (UTC):
shum te miR I paske pllumat mos ta nin edhe kafazin e miR e kan mos ta nin veq kush ta ka inati
Kommentar von AVDIA, 21.11.2009 um 18:38 (UTC):
Pershendetje PIMI met vertet pllumav ju pelqen keshtu edhe pllumat shum te mir ika kafazin? hehe inati sjakam se un ekuptoj qka asht sporti pllumav un jetoj ne ch edhe spo kam mundesi me majt plluma se vend sun po xhaj po edhe ket ven me pas une ma shum skisha desht veq ti kam pllumat te pershendes
Kommentar von pimi, 18.11.2009 um 18:09 (UTC):
kush ta ka inati se shum kafazin e fort e paske pllumbave qeshtu ju pelqen edhe pllumba te fort pask e veq vazhdo kultivimi halla pllumba paske edhe kafazin e fort e paske veq kush ta ka inati
Kommentar von AVDIA, 31.08.2009 um 19:45 (UTC):
Pershendetje ILIR pllumat ipaske te mir edhe pome vjen keq se ekam shum shtir me ofendu dikan po met vertet veni jo imir kushtoju pak rensi nse ke mundesi te uroj suksese ne te ardhmen kalo mir me keta bukurosha
Kommentar von ipi, 22.08.2009 um 06:28 (UTC):
pllumat i paske shum shum te mir edhe gjith ashtu te uroj suksese po 14or pom doket pak shum be
Kommentar von Roli, 01.02.2009 um 23:28 (UTC):
kush te tha ty qe nuk kqyret veni be jaran,tash ka ndryshu kohnat ne kohen e vjeter skan dit ku mi majt po ky koka met hala ne shekullin e 19 hahaha ju pershendes klm pllumat e mir i ka po venin katastrof e ka
Kommentar von ariani, 26.09.2008 um 15:21 (UTC):
e aki me shit naj njo tmir qeki qe fluturon shum se veni skqyret opo rezultati
Kommentar von Roli, 15.03.2008 um 18:12 (UTC):
ncc shum keq pi majke kta pllumba bre shok vendi shum i pa pershtetshem per plluma nejse,tung klm
Kommentar von hamiti, 13.01.2008 um 18:39 (UTC):
o po po nuke eshte puna ku pi mane plluma vlla .po rezultati ipllumave.si edi ktije djaloshi ika fluturu 14 sahat


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=