Foto te pllumbavenormal_806921.jpg
normal_806921.jpg
11062009646.jpg
11062009646.jpg
skenderi valtoni qamili
skenderi valtoni qamili
alili
alili
normal_883378.jpg
normal_883378.jpg
normal_883375.jpg
normal_883375.jpg
bashkimi-florent.
bashkimi-florent.
Ramush Qorrolli Shtime-Rashinc
Ramush Qorrolli Shtime-Rashinc
shoqnija nga ferizaji
shoqnija nga ferizaji
<- Zurück  1  2  3  4  5 

Weiter->
<= Zurück zur Übersicht
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=