Foto te pllumbaveavni salihi & valtoni
avni salihi  & valtoni
vahdet q
vahdet q
jetoni-gjela-valtoni
jetoni-gjela-valtoni
shoqnija-prishtin-gjilan
shoqnija-prishtin-gjilan
sahrim sadiki me plluma te tije
sahrim sadiki me plluma te tije
avmi salihi me ditin
avmi salihi me ditin
klubi itipplerave ,(pallma).lubizhd prizren
klubi itipplerave ,(pallma).lubizhd prizren
pllumbagjit e prizrenit garate me tipplera
pllumbagjit e prizrenit garate me tipplera
alen regja ky djalosh ikan fluturu tipplera disa here 16 .00 h
alen regja  ky djalosh ikan fluturu tipplera disa here 16 .00 h
<- Zurück  1  2  3  4  5 Weiter -> <= Zurück zur Übersicht
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=