Pllumbat e Shtimes

 


  
  Keta pllumba gjinden te koleget ton Ramush&Ragip Qorrolli ne fsh:Rashinc komuna Shtimes,ku dhe shprehin deshir ti pershendesin te gjith pllumbajtesit shqiptar,ky asht numri kontaktues:044 172 577
                                                                                                  
       
 

Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von rronalldo, 08.01.2015 um 14:02 (UTC):
un i kam tlipera me shit i ndrroj me gjumlia ose me buqkaliaa oo walla

Kommentar von gjilani, 27.11.2014 um 00:47 (UTC):
pershendetje blej tiplera engleski nga shtimja kush ka me shit letum lajmrohet ne ket numer 044-470-834

Kommentar von Elon, 11.06.2014 um 16:16 (UTC):
Ej shum te mir i ke pllumat a bon emrin ne facebok me fol suksese pershendetje nga ppdujeva lupq i poshtem

Kommentar von:17.02.2013 um 15:28 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

hahahahah po bre edhe krej unazat me emrin tan i kishin po qysh e pate emrin jaran?

Kommentar von zogi, 10.02.2013 um 15:30 (UTC):
kuku jaron ku i ke marr kta jan pllumat e mi mi ke vjedh

Kommentar von:07.02.2013 um 17:20 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

ju faleminderit per komentin....!

Kommentar von e dua kosoven, 07.02.2013 um 14:24 (UTC):
Mos ta non valla keta qe flasin keq jane ziliqare..ska gja me paqesore te ritesh pllumba,zoti. Ju a shtofte ju begatoft,ju qe komentoni ke jeni shkai,pa lidhje flisni! Shqipetaret vetem flasin keq jane ziliqare te medhenje.ju uroj suksese ne punen tuaj.

Kommentar von:08.10.2012 um 19:19 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit Blendi pershendetje

Kommentar von blendi, 03.10.2012 um 11:06 (UTC):
Shum Tmir i ki pllumat .

Kommentar von:18.06.2012 um 18:36 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit Pajtim per koplimentin per momentin nuk kam ne shitje ne vjesht ndoshta shes ndonje javri,pershendetje

Kommentar von Pajtimi, 18.06.2012 um 15:20 (UTC):
A i shet kta Pellumba. nje Pellumb sa e ka qmimin se shumm te mir i paskee..klm Pajtimi nga Vushtrrija?

Kommentar von:22.03.2012 um 15:20 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

me vjen keq shokit nuk kam per momentin me shit ne vjesht kysmet ndoshta bahen javrit pershendetje.

Kommentar von sebi, 21.03.2012 um 22:13 (UTC):
shoki i paske te mir a ki me shit naj qift edhe sa me trego

Kommentar von:15.03.2012 um 20:08 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

Besmir te faleminderit per konplimentet e tua,e vertet asht qe ka edhe ma te mir edhe e vertet asht qe kta nuk jan te rahovecit,po edhe me e vrtet asht qe mua me pelqejn keta plluma por nuk do te thot qe ju pelqejn te gjithve jam i haper per kritika te sinqerta por nuk jam ne gjendje te diskutoj per provokime palidhje sikur disa persona qe i bejn,te pershendes te deshiroj shendet te mir e si ta kesh shneten pllumat i ban edhe ma te mir se qe ki qef ti...!

Kommentar von besmir , 14.03.2012 um 23:06 (UTC):
vallai ram met kallxu drejt edhe une jam pi rahovecit amo qesi pllumbat ska ne rahovec
nashta ka mete mir nashta me te kqija shdo kush eka per qefin vet edhe une kom pllumbat amo qeto pom palqen shum se per vadetin nase ke ni fjal te moqem ... mamir betha me tu qplu se zani me tu qu e qekjo eshte qeta komenta kush ta ka inati let pin uj se shum pllumbat te mira i paske te pershandesi shum nga rahoveci

Kommentar von:10.03.2012 um 10:30 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

mir shum qe po me njofton po un di shum pak per vadetin se kush asht dhe qka asht vetem nje her jam kan te ai ne vizit me i pa pllumat e shka ban ilazi me ta nuk me intereson secili i din punt e veta,kurse un nje her ne vit shkoj ne kosov ne pushime dhe at koh nuk e ndaj veq mas pllumav po kam shum obligime tjera si krej na gurbetqar e pllumat i maj veq per qef hobi as gje me shum as me pak kush blen dhe sa i pagujn nuk me intereson se cili e din vet.tung ju pershendes

Kommentar von hyn ne p e vadet qeskes , 09.03.2012 um 22:25 (UTC):
shiko te lutem qa ka ba iljazi e ka shti shtepine ne hipoteke [ kredi ] e ke ble golluba po ta them qellimisht se ka shku e ja ka pastru oborrin zemer shkaut ma te madh qe flet shqip ne rahovec e qka ka marre shkoni dhe shikoni

Kommentar von:01.03.2012 um 20:12 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

Te pershendes gjith ashtu Kushtrim dhe te falenderohem per respektin dhe nderimet e tuja te deshiroj shendet dhe suksese ne gjdo lami, po veres kysmet do te vi si gjdo her ne pushime dhe je i mir se ardhur dihet kjo pun.

Kommentar von kushtrimi, 01.03.2012 um 19:49 (UTC):
pershendetje i nderuar sa i perket pllumav dihet ska ma tmir por te pershendes me rrespektin ma tmadh tmundshem shpresj qe je mir e vjen ket ver e shihemi kalo ma se miri

Kommentar von:05.02.2012 um 17:28 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

zotri Gaga qashtu asht javri jan qka me ba qesi i kam merak une mi majt,e mu pom vjen shum mir qe i paske ti pllumat e mir te deshiroj sukses e sa per ven nuk kam nevoj me lshu se gjdo kush mundet mi vendos ne internet pllumat e vet si pershembull ne you tube ok pershendetje,te faleminderit per vemendjen zotri Gaga.

Kommentar von gaga, 02.02.2012 um 00:16 (UTC):
hej a plluma jon a po une javrijat qekaq i kam po ik qa pot vyjn kta qyr sa te vegjlit te kokan iki hiqi meni reni prej faqes lshoja venin tjerve ktu qa i ke qit kta mardhifqa

Kommentar von:27.12.2011 um 15:11 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit Ferizajli per konplimente pershende.

Kommentar von ferizaj , 27.12.2011 um 01:49 (UTC):
maraki jem bos sharkat te fort iki shum komplimete

Kommentar von:25.12.2011 um 11:08 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

Nuk ka problem Bujar mundesh me ardh kur te kish mundsi,e fjalt e njerzve nuk nalen por un e di kfalitetin e pllumav te mi per at arsye edhe nuk qojn pesh fjalt negative qe fliten te pershendes.

Kommentar von Bujari, 24.12.2011 um 18:55 (UTC):
Pershendetje i nderuar i paske pllumat fantazi shum ngjyra te mira te pa perzim shihet qe je marakli edhe shka pom pelqejka qe nuk po te interesojkan shka folin njerzit rrethit kam qef me ardh me pi ni kafe tung.

Kommentar von:23.12.2011 um 15:19 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

sasht me ransi kush i ka me te fortit me ransi asht qe secili le te jet me pllumat e vet i knaqur edhe pse nuk pe di kush asht medi ska lidhje kjo pun i paska te fort ishalla gjithmon i ka me vjen mir qe paska dikush plluma te mir pa marr parasysh se kush ahst ai te pershendes kela.

Kommentar von kela, 22.12.2011 um 22:58 (UTC):
medi i ka mat te fortit sa per shtimje shum te fort i ka le mos u merr me muhalive edhe ti

Kommentar von:18.12.2011 um 17:04 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

E njof une ilazim ma merr menja shum ma mir se ti se shok te ngusht e kam,e sa i perket pllumav te ilazit nuk me takon me fol as gje per pllumat e ti per arsye se ka shum plluma qe i ka marr te une dhe nese foli dishka keq automatikisht i keshi pllumat e mi dhe dishka shka asht me ransi me siguri qe ti e din qe ilazi nuk asht pllumb mbajts por tregtar i pllumav paradite i ka te mir mas dite me shku te ai sun egjen as nje ai shet dhe blen plluma po ti po e njofsh nuk pasna nevoj me te tregu,po tek e fundit edhe nese i ban ai ma te mirit ne kosov jam i lumtu se e di qe ai as ni pllum nuk ma nal cilin te ja lypi ma jem per at arsye nuk qon pesh kush i ka ma te mir ner mes meje edhe ilazit shpresoj qe e ki gjdo gje te kjart te pershendes shokit,
e sa per pllumat emi sa jan te kqi e te mit jan te mit ty nuk po pa boj per detyr me ju dhan ushqim e as mi majt por te faleminderit per kritikat e tuja po ti vet duhet mi pas pllumat ma te mir e me fol e jo me plluma te huj mu inkuadri kjo i bjen hajde pina qaj ne od te migjes tung shokit,pershendetje

Kommentar von zpzpz, 17.12.2011 um 23:52 (UTC):
o shoki nuk po te takojka ty mi perfaqsu pllumat e shtimes se nuk paske qaq te mir te mir kokan me shokt e vet leshoja ket vend iljazit per shtimje lshoje leje se skoke kerka

Kommentar von:03.12.2011 um 12:09 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit per koment Furki pershendetje

Kommentar von furki , 01.12.2011 um 23:43 (UTC):
te mir kokan po me duken si rac e rahovecit po edhe nese nuk jon vadeti i rahovecit shum ma te fort i ka

Kommentar von:15.11.2011 um 16:11 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

lol mvaren cilin e blen qmimet jan te ndyrshme te pershendes

Kommentar von lol, 15.11.2011 um 05:53 (UTC):
saban nje pellumb

Kommentar von:14.07.2011 um 18:41 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje ferizaj jam i pajtimit me ket qe e thua ti plotsisht te falenderohem per koment dhe te deshiroj suksese te mira ne ket sport.

Kommentar von ferizaj , 14.07.2011 um 02:54 (UTC):
ferizaj e shtimja kan pas gjeth pllumba te mir edhe pllumbajts te mir qe e dojn pllumin e kultivojn pllumin esht sen per qef iki kushtet e mban ki koh e hargjon ti kqyr jav kushton ni koh te caktume kaniher i leshon per qef me flutur mu ma shum um pelqej qe rrehin krah edhe kendojn

Kommentar von:11.07.2011 um 16:28 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje Ferizaj po shiet jan te ndyryshme ne gjdo aspekt mirpo un hala nuk i kam than kerkujt qe pllumat i paske sorra a qafka apo dishka te ngjajshme,e per inati na ne gjak e kena me fol kena qef veq vet me kan ma te mirit por sportistat emir e pranojn humbje e ata te kqit munohet me gjdo kusht me fitu edhe pse nuk kan shanca,e un nuk jav vnoj veshin as pak se qka flitet mun me ardh mi pa pllumat kush te don dhe kur te dojn e a i pelqej ajo ajo ahst si thash ma heret shia njerit,dikush i man per gara dikush i man per bukuri e diskush edhe per gara edhe per bukuri per ket tem duhet me shkrujt gat per dikan dikan edhe kot shkrun njeri si do qe te jet te pershendes shum dhe te falenderohem per komentin.

Kommentar von ferizaj city, 11.07.2011 um 02:34 (UTC):
ku dina kta qka jan pllumbat e bukur kta mendojn qe pllumbat duhet veq mi majt per mi fluturu une e pelqej racen tane jon taman pllumba rame te pershendes e kta qka shkruj komente ofenduse kta sjon pllumagji kta jon dallavergji edhe pi inatiti ti perqeshin jam i sigurt qe me shku me jav kqyr ne kafeza krejt sorra ikan mavra boza te serrbis i sho do i mbajn pllumbat nuk juv qesin me hanger ton diten normal edhe sado i bukur m e qen pllumbi si mos te ka imunitet smunet as 10 minuta me flutur

Kommentar von:09.07.2011 um 21:36 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje Fredi nuk e kam koptu pytjen sakasih po do te mundona shkurtimisht dhe mundsisht qe te pergjigjem duke ti treguar disa veti te ketyre pllumav, keta jan jan nje rac e vjeter autoktone ilire keshtu e di un keshtu edhe po te dhem fluturimin e kan shum te bukur,po edhe jan shum te hjeshem per me i pa e kan trupin e gjat dhe jan shum te menqur,kaq per momentin ndoshta vjen ndonje her ne vizit e bisedojm per plluma ne pergjithsi te pershendes.

Kommentar von fredi, 09.07.2011 um 14:58 (UTC):
a mundesh me me tregu ca vetije kan kto lloj pllumash? faleminderit...

Kommentar von ferizaj , 06.07.2011 um 01:06 (UTC):
me qet vedatin na kan lodh kan njerzit pllumba ma te mir se te vedetiti po si qesin ne foto edhe fluturojn ndryshe esht pllumbi qe fluturon per dit ndryshe aj qe rrin ni koh ne mrezh pa fluturu qysh ti mesojsh

Kommentar von:26.06.2011 um 21:49 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit Liridon pershendetje.

Kommentar von:26.06.2011 um 21:38 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje rripi un jam kan te vadeti po ti nuk koke kan te une kurr per at edhe at shka din edhe shkrun nuk ta za per te madhe e a maj une sorra a qafka ky ahst problemi im personal mes te dhimet ty ushqimi i im as pak pershendetje e andrra te kendeshme te deshiroj.

Kommentar von liridon, 13.06.2011 um 19:25 (UTC):
shum plluma te mir paske

Kommentar von rripi, 25.05.2011 um 21:32 (UTC):
o haver mos ruj ksi sorra se si sorrra i paske
kshyri pllumat e vadeti edhe mush men qa jan pllumat mos jo qit kot me hanger tung nga pr

Kommentar von:01.05.2011 um 19:07 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit Albonit te pershendes gjith ashtu

Kommentar von alboniti, 30.04.2011 um 06:57 (UTC):
te pershendes shum te mir i ki pllumat

Kommentar von:19.04.2011 um 17:33 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

Rrahman me vjen keq por per momentin nuk kam ne shitje pershendetje

Kommentar von rrahman koca, 05.04.2011 um 19:44 (UTC):
shum tmir i paske pllumat a i ki per shitje nr kontaktus i jemi 049884062

Kommentar von n..., 01.03.2011 um 13:10 (UTC):
te falem nderit per kohen dhe pergjigjen.

Kommentar von:28.02.2011 um 21:56 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

po te pergjigjem sa ma shkurt zotripllumat i kam qysh moti une se maj mend se kur ka fillu baba mu merr me ta e un pas babes tem merem me ta qr 30 vjet me tuket se e ke te kjar ka jan kta plluma e sa per fluturim une kurr nuk ju kam ba ushtrime speciale per ndonje gar se nuk kam koh jetoj ne gjermoni por vllavi im kujdeset per ta edhe un gjat pushimit i fluturoj üper at koh qe rri, fluturimin e bejn te ndryshem nvaret shum prej kohes se qfar kohe asht po mendoj qfar tenperatura kur ahst me fllad kan fluturu 6 deri 8 or e kur ka qen nxet ka ndodh qe 30 min kan fluturu shpresoj qe je i knaqur me pergjegjjen i nderuar pershendetje.

Kommentar von ngadhnjimi rahovec, 28.02.2011 um 11:50 (UTC):
ju ngjat jeta,jam nji rahovec-as.ju pershendes ju dhe te gjithe pellumb mbajtesit,kam lexuar disa komente te quditshme dhe kontraditore, e ju them kete se se fundi shikova se po ju fluturuakan pellumbat 6 deri 8 ore pa ushtrime,ju lutem miresisht te me tregoni nese i ushtroni edhe sa sipas jush do te fluturonin,dhe se nga i paske keta pellumba.

Kommentar von:21.02.2011 um 18:57 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje rremi po ka mundsi met tregu pse jo.rremi keta plluma i maj per qefi po edhe i fluturoj nganiher por jo me ndonje trening te posaqshem.me gjith ate e kan majt fluturimin 5 deri ne 8 ora,me pas koh me ba trening me ta mendoj qe e majn edhe me shum ,perndryshe te pershendes dhe te falenderohem per komentin dhe konplimentet e tuaja.klm dhe sukses.

Kommentar von rremi, 20.02.2011 um 19:46 (UTC):
pershendetje nga rremi finland pllumba shum te bukur uroj suksese dhe shendet mbajtsit te ktýre pllumbav a ka mundsi mem tregu sa or mbajn fluturim se doken qe fluturojn gjat???klm tung

Kommentar von:20.02.2011 um 11:12 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

gjith ashtu pershendetje arian ty dhe shokve tu,ju falenderohem per komentin dhe gjith ashtu suksese te mira ju deshiroj .

Kommentar von ariani, 17.02.2011 um 16:28 (UTC):
pershendetje nga zvicrra shum pllumba te buker paske dhe ishalla zoti ti run pershndetje shummm edhe nga shoket e mi ketu pete bojn tfala shummmmmmmmm

Kommentar von Bujari, 12.02.2011 um 00:58 (UTC):
kesi plluma te paster moti nuk mi ka pa syni halla te koft se pi majshe qysh i ka hije pllumbajtsit mi majt sukses edhe me tutje

Kommentar von:19.11.2010 um 19:43 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

o pershendetje Besim shpresoj qe ke kalu mir ne pushum dhe faleminderit per komentin tung e kalofsh si asht ma se miri.

Kommentar von Besimi., 19.11.2010 um 12:11 (UTC):
Ram, pershendetje ike pellumbat shum te bukur vetem vazhdo se ikam par ksaj here kur kesh ne pushim

Kommentar von:17.11.2010 um 17:03 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

Te faleminderit dardan per komentin tend te pershendes.

Kommentar von dardani godanc, 17.11.2010 um 16:29 (UTC):
shum te mir i ki pllumat po me pelqejn shum vveq perpara

Kommentar von:15.11.2010 um 18:23 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

Faleminderit Ilir per koment pershendetje e suksese te mira ne jet.

Kommentar von iliriii, 15.11.2010 um 06:20 (UTC):
shum pllumat e mir i ki veq vazhdoo

Kommentar von:14.11.2010 um 18:17 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit Afrim per konpliment pershendetje.

Kommentar von afrimi, 13.11.2010 um 15:27 (UTC):
shum te mir i ki pllumaat mat mir skom pa henez veq vazhdo

Kommentar von:12.11.2010 um 18:43 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit GJema per koment po numrin e telit e ki lart te shenum perfundi fotos mram te pershendes.

Kommentar von gjema, 12.11.2010 um 16:24 (UTC):
shum te mir abon numrin e telit

Kommentar von:10.11.2010 um 18:44 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit per konplimente Ferizaj cyti pershendetje

Kommentar von ferzaj city, 10.11.2010 um 02:37 (UTC):
boll bukurosha i paske pllumbat veq me i pa te knaqet syri shum po me pelqejkan

Kommentar von:09.11.2010 um 16:30 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit diti te pershendes.

Kommentar von diti, 09.11.2010 um 13:43 (UTC):
hallall tkoft

Kommentar von:06.11.2010 um 13:46 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

Te faleminderit per koment Kem dhe pershendetje dhe te deshiroj shum sukses ne ket sport kaq te buku

Kommentar von kema , 14.10.2010 um 22:29 (UTC):
po edhe dhepna kur sun e ka mrri rrushin kish pas than i tharpt

Kommentar von Xheza, 13.10.2010 um 12:18 (UTC):
O ti i Drenices a keni ma asi Kuta me Sy te Sarit se po me duhen per Dyneka.
Nese ke tregom ta jap nr te telit pastaj. Flm nihemi nga Ferizaji

Kommentar von:10.10.2010 um 13:22 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje Sami keta plluma qe po i shef ne foto kta nuk jan as naj te rahovecit edhe nuk kam then qe jan ras e njejt si ajo e Rahovecit,tema qe jam kan duke diskutu me dostin nuk ka qen lidheje me pllumat eshtimes e as ai vet nuk ka then qe kta plluma jan te rahovecit po ka then shtimja po blejn shum plluma ne rahovec dhe po i qesin ne ju yu tube e po thojn jan pllumat e mi po si do qe te jet te pershendes Sami e kalo mir.

Kommentar von Samia Drenic, 09.10.2010 um 07:54 (UTC):
Ej a hajgare po ban ti pllumbat e kosoves a une tu mundu qe Pllumbat e shtimes dalloin prej te Rahovecit kta te njejt te kokan.
qysh po menon ti tash une shkoi e i ble ne Gjakov dy kye musana e tani me ju than Pllumbat e Drenices aaaa ahhahaha kjo nuk shkon kshtu o shoq.

Kommentar von:04.10.2010 um 18:37 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje dosti nuk mundem ta mohoj mendimin tend qe thu krejt blejn plluma ne rahovec,edhe un i kam ble dy copa ne rahovec te vadeti isha ne vizit edhe me pelqyne edhe i blejta,por dosti ne at minut qe ta pagujsh ni sen pamarr parasysh se qka asht pllum,kerr apo lop,shpi ..etj ajo asht pron e jotja e ma nuk asht pron e tjeterkujt,thjesht nese e blen ni kerr te mir as ti nuk thu qe asht e gjrmanit apo anglezit po thu i jemi asht edhe shes men e i boj shka te dush apo jam gabim e e´njejta asht edhe me plluma si ta shitsh ma nuk asht i rahovecit e as i yti sa plluma i kum shit une tash ame than i jemi asht ahahaha po asht i ati qe e ka ne kafez te pershendes.

Kommentar von dostii , 03.10.2010 um 20:29 (UTC):
krejt shqiptart u myten ty ble ne rahovec plluma kocka e ne youtube shesin men qe pllmmat e mi kshtu ashtu psssssssssss sido mos shtimja

Kommentar von:03.09.2010 um 11:49 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit per koment ferizajli,per momentin nuk paske plluma sa e kuptova,ishalla i ban per qefin tand e mu me gjen pa problem hiq kur ta vendossh me i ba pllumat hahaha te pershendes e sukses.

Kommentar von ferizajlia , 03.09.2010 um 00:56 (UTC):
te pershendes shok pllumbat e mir i paske po me pelqejn shum nese vendosi me ba apet ka me ardh met vizitu ka met gjet ku je mu sum pelqejn tjerat raca te pllumbave plot me pas kafezin tiplera kuta si mos te ka pllumb te rahovecit un si kqyri jan shum te mir edhe fluturojn shum veq vazhdo urime

Kommentar von:31.08.2010 um 12:16 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit arben per konplimente te deshiroj gjith ashtu sukses pershendetje

Kommentar von tung arbeni banull, 30.08.2010 um 21:33 (UTC):
Ej shum pllumat e fort i paske po edhe un e kam qit rac dost si tanen ska me kta pllumat tw pershendes suskese tardhmen kalo nais

Kommentar von:27.08.2010 um 11:39 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

me vjen keq qe pak me vones po ju kthej pergjegjjen por kam qen ne pushime.Timi kam me misht plluma por qmimet jan te ndrshme per at arsye nuk mund te jap qmim konkret numrin e telit e ki lart munesh me ardh mi pa edhe bisedojm pastaj.Lorik ai pllumb ne foton epar nuk shitet me vjen keq,ju faleminderit per komente pershendetje.

Kommentar von timi, 07.08.2010 um 13:25 (UTC):
sa pare i shet qifta

Kommentar von loriki, 29.07.2010 um 19:28 (UTC):
a shitet ai pellumbi ne foton e par

Kommentar von adi , 23.07.2010 um 09:06 (UTC):
a ki imell
a

Kommentar von:25.05.2010 um 17:06 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje Lorik po kam me shit munesh me ardh me i pa pllumat i kam nja 10 copa mi shit numrin e ki lart munesh me thirr edhe me ardh pa problem e pazari ahst me qef pastaj tung pershendetje

Kommentar von loriki , 24.05.2010 um 12:33 (UTC):
tung shum pllumat e mir i paske neshe ki me shit kallxom

Kommentar von:20.05.2010 um 18:35 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

Po mir e ki ti ndoshta mi sosin por i njof un pak pllumat edhe gjyliat i njof po nuk pe shof te arsyshme me diskutu per ket pun se nuk ja vlen se ktu jan dy rasa te ndryshme per at arsye asht gjdo diskutim per mua i kot,po sa po muj un me vrejt qenke i knaqur ti me gjylia dhe kte e respektoj dhe te deshiroj sukse edhe me tutje.

Kommentar von hahahahh, 20.05.2010 um 14:27 (UTC):
o une dashta me than ti maj qfare dush edhe une qfare du po gjyliat per me flururu jon te parat edhe ti mujn qita si sosin edhe per emer e kom nryshe po spo u mu qel

Kommentar von:11.05.2010 um 16:56 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

me fal po spo kuptoj shka ke desht me than, shka kan lidhej gjyliat me kat spo kuptoj kjo ahst krejt tjeter ras, apo je tu than me majt na veq gjylia nese mendon ashtu gabim je se secili e ka shien e vet dhe secili i mban pllumat per qefi te vet si do qe te jet te pershendes me duket se emrin epate hahahhaha apo jam gabim e gezofshKommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 321874 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden