Plluma Tetovar

  dynekat dhe kutat(gjuliat)Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Dauti isni, 29.07.2017 um 06:28 (UTC):
kush ka me shit voe te duneka ne tetove me i prue ne france me thirni ne tel me viber ne france 0033 0689084946

Kommentar von beni, 13.07.2013 um 22:52 (UTC):Kommentar von berat, 14.03.2013 um 18:00 (UTC):
shum bre pllumat e kqi shumca llama i pasni hajdni ne milloshev shihni qa jan gumalijat

Kommentar von benjamini prej dibre, 15.07.2012 um 14:25 (UTC):
me duen n na 20 engleski

Kommentar von Bujanocalii, 08.07.2012 um 15:52 (UTC):
une qisi i kam ne bujanoccc

Kommentar von tiplerat e begraces , 12.02.2012 um 19:54 (UTC):
une maj tiplera jav garantoj 13 or

Kommentar von loti, 20.11.2011 um 18:08 (UTC):
http://www.youtube.com/watch?v=OTuwnz8UT3s&feature=related te kjo video jan gjaku i ketyre pellumbave dunek ia vlen me i shique,tung

Kommentar von dj-egi, 03.11.2011 um 18:18 (UTC):
shummmm plumat e mira kokan

Kommentar von durimi jam, 25.04.2011 um 18:46 (UTC):
brravo vadet pllumat ma te mir i ki ne krejt kosoven te lumt durimi dejnit te pershendet shum veq vazhdo ti halla

Kommentar von se_di, 24.03.2011 um 14:01 (UTC):
o durqe apot sillin hiq

Kommentar von naim pantina, 21.03.2011 um 13:20 (UTC):
o ti durimi qfar race ke ti

Kommentar von pal recka , 16.02.2011 um 18:23 (UTC):
keto pluba jan shum te mencur nese esht paster rasa kto te bojn shum zefek

Kommentar von Gjergj Mustafa, 31.12.2010 um 06:19 (UTC):
Pellumba Turk keto jane mbetza te barbarizmave qe na kan pushtu Turqit andaj duhet Hequr gjithqka Turke Sllave nga Shqiptare.
Rrotullusi Dardan (yllyrian) eshte tipik i trojeve tona.

Kommentar von durimi, 04.12.2010 um 08:55 (UTC):
ksi race i kom edhe une ne vushtrri te pershendes te rrotullusve e kam fjalen

Kommentar von dino, 09.10.2010 um 19:09 (UTC):
vetem emri yt na e ban me dije .

Kommentar von Dynekasi, 09.10.2010 um 08:06 (UTC):
Qka keni mi rujt racat Turke bre po dyneku i tetoves eshte ardh prej Turqie nga Evlia Qelibia. po leni mos me shurdhoni se spo dini qka duhet mu rujt e qka jo

Kommentar von :S, 01.10.2010 um 08:58 (UTC):
kam nja gjynli pall si ajo dhe 4 dynek ,por qka me ra ne sy e kom nja identik si qaj ne foto, jam tu desht mi hek a din kush sa shkon nja

Kommentar von dino, 24.08.2010 um 21:56 (UTC):
kemi te trashiguara disa lloje te pellumbave por mjerisht fare pak kujdesemi per ato ,keshtu qe nga moskujdesja jon ,perfitojne te tjeret dhe i shpallin si rase te vetat pellumbat tone autokton p.sh.duneku i Tetoves si dunek i Maqedonis e te tjer.Prandaj te punojme per ne sot se neser vone mund te jete.tung

Kommentar von arta maliqi vushtrri , 23.08.2010 um 08:40 (UTC):
e vjen mir qe kosova vendlindja jem ka koto pollumba kaq te bukur jo pershdes nga arta

Kommentar von dino, 19.08.2010 um 22:11 (UTC):
pershendes te gjithe pellumbajtesit Shqiptare kudo qofshim ata,vecanerishte prezantuesin e ketyre fotografive te mia ,te pellumbave te mi qe kultivohen shume ralle nder ne ,ndaj akoma jan ne prag te egzistences si soje(rase)e shqiptarve te Maqedonis konkretishte Tetoves,me vjen shume keq per mosnjohjen e ketij lloj pellumbi nga disa pellumbajtes te cilet i pershendes perzemersishte nga Tetova ime ,tung.

Kommentar von tung otrr, 24.07.2010 um 08:46 (UTC):
shum sorrat e forta i paske ggagaagg

Kommentar von sheki, 03.07.2010 um 12:18 (UTC):
shum te bukur i paske dunekat jam sheki nga prizreni.te prshendes...

Kommentar von nderimi , 28.06.2010 um 19:08 (UTC):
mirdit a a ka mundesi me mu paraqit te numri 0041767605610 du ti mar nja 10 cop kur te vij nu pushim ne tet falemenderitKommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 321875 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden