radi shqip

Radi me te ndegjuar ne diaspor.?

www.radioviciana.com


www.radiomarimanga.com


www.rtklive.comDie letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Hasani, 27.09.2013 um 13:09 (UTC):
Po krej si gjoja koknit

Kommentar von qelich, 26.10.2011 um 00:35 (UTC):
pllumaaaaaaaaaaaa

Kommentar von Nazimi, 22.12.2010 um 08:19 (UTC):
Mefat e mashum sukses vitn e ri 2011.te xhithve pëllumbmbajsve shqiptar kudo që jan,Urime plot Gëzim,Rrofshin sa Malet ata që naj banen te mudur te shkrujm e turojm njai tjetrin.

Kommentar von anjeza, 03.11.2010 um 16:09 (UTC):
i pershendes te gjith pllumagjit kosovar edhe te shqipnis

Kommentar von fe, 16.08.2010 um 20:14 (UTC):
prshndetje te xhithve qe kini pluma ne kosovKommentar von rifati zhegr , 13.07.2010 um 14:03 (UTC):
ju prshdes te gjithve kln mit

Kommentar von TINA, 15.12.2009 um 14:44 (UTC):
olA

Kommentar von capi, 29.04.2009 um 17:13 (UTC):
e pershendes gjith kosoven nga qekija...

Kommentar von besarti nga peja, 23.04.2009 um 23:16 (UTC):
qa po ban iper shedes shok nga deqani sali kuqin shum edhe farukin nga pej edhe te gjifh pllumagjit

Kommentar von kujta-85@hotmail.com, 26.01.2009 um 02:32 (UTC):
haloKommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 321872 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden