Foto te pllumbaveilmi vushtri<-Zurück

 1  2  3  4  5  6  7  8 ... 45Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von shoki_2008@hotmal.com, 11.06.2011 um 18:45 (UTC):
pershendetje shoq un jam kameri nga prekazi te pershendes e te uroj suksese po a bon me dit a jeton ne belxhok apo ne xhermoni
Kommentar von jeton dreenica, 23.10.2009 um 17:55 (UTC):
shum te mir i paske breh
Kommentar von Täubchen, 19.02.2009 um 19:30 (UTC):


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=