Shitje edhe blerjeperfuni komentve mundeni mi i dergu tekstat sa i perket 
shitjes dhe blerjes te pllumbave

 
Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von fush kosova, 04.10.2016 um 14:31 (UTC):
kush ka gjilia me kaquret shpic edhe kamt e leshta

Kommentar von I riu, 26.10.2014 um 16:27 (UTC):
Kush osht intersum per 3 letaq t mir met tregon jan t zan qe 2 jav dhe kan unaza tret po flutotoj ka 5 or 6 qmimi 8 ero copa ju pershndes nga zhegra

Kommentar von zija sejfiju, 23.09.2014 um 20:32 (UTC):
blej engleski tiplera 10 copa munsisht thirrni ose leni numer te telit nr 044 470 834 gjilan

Kommentar von amir baggeri, 20.07.2014 um 17:11 (UTC):
hey o shok shum te bukur i pske sa e kajn cmimin cift kto me te zeza 6 copa une jetoj ne maqedoni ma lsho numrin kam me ardh me i mar

Kommentar von ervil, 23.05.2014 um 06:58 (UTC):
po cmimet pse nuk i vini

Kommentar von haki sokoli, 31.03.2014 um 10:05 (UTC):
kam gjet nji dynek me unaz emri i pronarit berti vani kush e njeh tregoni te lajmrohet ne ket nr 044-265853 vushtrri

Kommentar von gizavushtrri , 19.03.2014 um 21:33 (UTC):
jom i intersuar per do unaza te pllumbave nese me tergun dikush se ku mund ti blej mundesisht ne Gezim_perquku@live.com

Kommentar von Drenica , 21.01.2014 um 16:22 (UTC):
i kom dy gjylia te bardha me kra te zi mi hek njan osht e mir me kaquret ne gjyks e nja pa kaquret osht nese dikuj ja merr menja me i marr lajmronu ne NR 049454731 dyjat jon pi gjyliav me kaqureta ne gjoks po njana u dal pa kaquret ne gjoks


Kommentar von Faruk, 20.11.2013 um 09:29 (UTC):
https://www.youtube.com/watch?v=wrHTXG8lgis
tung a din kush a ka ne ksov kesi pllumba nej kush qe fluturojn nje vend nese ka kush lajmroni ket imell
fellne_fin@hotmail.fi

Kommentar von visari, 14.09.2013 um 08:43 (UTC):
a din najkush mem tregu qysh me ja ba nje pellumbeshe e eger i ka qel zojt qe tri jave ne ballk, te baneses, kur fillojne me fluturu se po bajne zhurme ne ballkon edhe po bejne jashtqitje , jam ra ne hall qysh mi hjek spo di qysh mja ba

Kommentar von mendoresi, 16.07.2013 um 12:26 (UTC):
jom i interesum mi ble 2 litaqa te verdh krabardh kryt e bardh qifta nese ka dikush me mi shit me tregoni flm per mirkuptim

Kommentar von prishtinalija i vranjevcit, 01.07.2013 um 16:03 (UTC):
nese bleni plumma duhet veq javri mi ble edhe ato sa ma shpejt mos mu rrit ma shume

Kommentar von avdulla oruqi laqi, 20.05.2013 um 21:32 (UTC):
kom pllumba t/serbis .t/shipnis .t/crna gores .t/makedonis .t/kosoves kush osht interesum tel 044 357 036

Kommentar von dulii , 05.04.2013 um 20:15 (UTC):
en dash me ble naj te sariht krabardh edhe njo te kuq krejt femen e mashkull muj ti shes me fluturu sa tkish qef ti

Kommentar von saqina, 26.03.2013 um 23:07 (UTC):
jam i intersun mi ble do plluma tiplera ingleski amo ngjur sarit nese ka kush me lajm

Kommentar von dulii, 03.02.2013 um 21:41 (UTC):
po more un po ti shes

Kommentar von nijazi, 31.01.2013 um 15:55 (UTC):
nese ka dikush nja dy pllumba
qe te mi shese

Kommentar von gjilani, 27.01.2013 um 16:18 (UTC):
kushe ka mi shit 10 copa dynek ,mund të thiirrin nëkët numer :044-877-736 ju falimderit per mirkuptim

Kommentar von rifati zheger, 25.01.2013 um 14:45 (UTC):
kush osht interesuar per dynek te fort ju mirpresmi në zhegër te rifati tel:044-408-724

Kommentar von dulii, 14.01.2013 um 22:11 (UTC):
a doni njaj kush me ble ni englez tkuq krabardh edhe njo t kuq krejt i kan kah 15 or fluturim 15 euro dyt ju pershendes

Kommentar von shkodran byqmeti, 04.01.2013 um 11:16 (UTC):
qmimi eshte shum i valitshem 4 euro copa mundeni me kontaktu ne add doni_21@live-ks.com

Kommentar von shkodran byqmeti , 03.01.2013 um 17:29 (UTC):
i kom dy gjylia edhe dy kuta ne shitje se kom bo shum e nuk po ka kush me i kshyr gjyliat jan njoni eshte i bardh me krah te kuq e ky tietri eshte i mavit si kta te egritedhe njoni kut eshte i mavit e ky kuti tieter eshte i bardh me pika te zeza

Kommentar von duli, 02.01.2013 um 18:44 (UTC):
mergim nashta tu kan dok shtrejt qe nuk the mo poj mar po me dit qfar race esht i pagun edhe ma shtrejt te opershendes qao

Kommentar von duli, 29.12.2012 um 20:49 (UTC):
mergim kta dyt i mer 15 euro dut jon meshkuj syt i kan te bardh rac ma tmeqme esst problem me gjet nese i blen mun vjen ti tregoj edhe prej qfar pllumash jon dal edhe karakteristikan e tyne qe i kan tungi numrin e teelit e kom 044 363330 tung

Kommentar von mergimi & duli, 29.12.2012 um 12:45 (UTC):
hej ti duli une nuk kam me kaquret te xhan po ka sa po i len ti kta plluma kallxom e ja bajna dyqysh
edhe kallxom a i kan syt e bardh

Kommentar von dulii, 28.12.2012 um 20:57 (UTC):
mergim qe don muj ti shes ose qe don mujm bajm ndrrim qe ki naj kaqyrot qup gjan kaqep gjat syt e bardh me kan e kuqe ose e kuq krabrardh ose me kan e zez krabardh me kan mashkull ose qe don muj veq me ti shit

Kommentar von mergimi , 27.12.2012 um 21:34 (UTC):
hje ti speci ka sa or flutorojn kte plluma bre

Kommentar von speci, 27.12.2012 um 14:39 (UTC):
nja dy copa qi don ka 2 euro

Kommentar von mergimi &duli, 27.12.2012 um 08:53 (UTC):
hej duli sa po i len qata te kuqt kallxom e ti blee

Kommentar von dulii, 26.12.2012 um 22:12 (UTC):
tkuq un dash muj ti shes un jo 8 or po 10

Kommentar von mergimi, 23.12.2012 um 21:22 (UTC):
jam i interesun me i ble nja dy tiplra te verdh qe flutorojn se paku 8 ore

Kommentar von berat hxhaj, 03.12.2012 um 12:07 (UTC):
sa ishet krejt

Kommentar von duli, 08.11.2012 um 17:42 (UTC):
tma kishe shit naj mashkull nja 5 euro kisha ardh e kisha marr se shtrejt i paske ok un fal

Kommentar von seriozi, 24.10.2012 um 19:33 (UTC):
po ta shes mun me ardh me mar cillin dush qift ta shes per te fluturume te knaqin edhe te mequm jan nuk hupin 50 euro ta jap nji qift qfar dush kom em pika kom krejt te kuq kom te kuqe kra bardh me gush te bardh qysh dushe te pershendes klm

Kommentar von duli, 23.10.2012 um 20:25 (UTC):
s po ma s het qiftin serioz klm

Kommentar von seriozi, 20.10.2012 um 19:01 (UTC):
aha jo bre flm un du mi shit se me ndrru skom merak nuk ndrroj kurr veq mi shit du mi hek tiplera nuk ruj se skam rujt kurr as nuk ruj mosum keq kupto po nuk ruj nese don muj meta shit nji qift te kuq nese sfluturojn mun mi kthy lirisht tung

Kommentar von duli, 19.10.2012 um 20:14 (UTC):
serioz un me ble pllum me pare ja kom merzi po kom qef veq mej ndrru un e kom ngxan ni kaqyrot qasi qup gjan kuh pe she po tranohet mas saj qaq e fort qe esht me ti dhan un ty nja tre kater copa tiplera a kishe mujt me ma dhan ni mashkull tmir se po du me shumu qit rac qe kihe mujt tregom ok tung klm

Kommentar von duli, 18.10.2012 um 20:43 (UTC):
e sa e kihe hit ni mashkull tmir se e kom veq ni femen esht shum e fort 13 or ka fluturu qitu te un e kom nxan un tung

Kommentar von seriozi, 17.10.2012 um 19:03 (UTC):
o duli shoki flm shum po sruj un engleski tiplera un veq ruj lletaq me qup xhon qubana vlladik kom te kuq kom te kuq me pika shum te mir kom tekira ngjyr kafe shum te fort jan

Kommentar von duli, 17.10.2012 um 16:44 (UTC):
serioz qe bon ndrrim naj mashkull tkuq q e kie e bajm me engleza ok tungi

Kommentar von duli, 15.10.2012 um 20:15 (UTC):
15 eu qiftin ti dha me garanci 15 or fluturim ose edhe ma shum un varet me qa i ushqen numri jem esht 044 363330

Kommentar von seriozi, 13.10.2012 um 20:05 (UTC):
pershendetje per juve kush osht i interesum per pllumba letaq qup xhon seriozi_1@zbavitu.com

Kommentar von Dua te blej 1 cift pullumbash balli te kuq 1 mij euro, 13.10.2012 um 10:46 (UTC):

Kommentar von iliri, 12.10.2012 um 16:46 (UTC):
po jam i interesum mi ble tiplertat ka sa jon edhe i kahit je

Kommentar von duli, 23.09.2012 um 20:37 (UTC):
shes engleza te kuq edeh te sariht krabardh edhe do maliparka shum tmir qe don kush mej ble

Kommentar von bektash, 17.09.2012 um 20:14 (UTC):
dua te blej pellumba

Kommentar von rainca preshev, 15.09.2012 um 07:04 (UTC):
un ikom 48 copa nese ka dikush interes mi ble lajmroheni.un jetoj ne ch amo pllumbet ikom ne preshev

Kommentar von prizren, 11.09.2012 um 20:52 (UTC):
ku dallon mashklli prei femres te pllumi

Kommentar von Ekrem jaha me 11 09 2o12, 11.09.2012 um 15:55 (UTC):
kerkoj gjylija sharca me ble 4copa{dy qifta}numri i telefonit o44-526-630

Kommentar von dulii, 09.09.2012 um 22:10 (UTC):
kush esht i interesum me ble engleza te sahriht edhe t ekuq kom me shtitt tregoni nese doni

Kommentar von pejoni, 06.08.2012 um 19:16 (UTC):
tungat tonve kush osht i interesum me ble shpica.tiplera orginall te anglis qi fluturojn 19ore e mashum edhe qesine plluma te shkive po ju thojn po nuk jon tynve let lajmrohet ne. info@gsgbvba.com jon 35 shpica shumica jon arapa krabardh edhe mjekerbardh jon edhe 7 copa te kuq.tiplera jon reth 60copa shumica jon prskani ka edhe gjyka ka edhe te kuq po pak jon.ekta lartfluturuest jon njo 80 copa shumica jon gjyka edhe gjyka krybardh e krabardh arsyja qe i shes osht se mu kan bo rreth 350copa shum a te fala dhe respekt te gjithve.

Kommentar von Albert_hoti@hotmail.no, 06.08.2012 um 18:05 (UTC):
Une Kerkoj Pellumba Qe Koshtojn 3 euro e teposht
ne dreans

Kommentar von blerti, 20.06.2012 um 19:54 (UTC):
ka sa po i shet se jom i interesuem mej mar bossi_4_@live.ittregom p[r qata letaqat e vedat qeskes


Kommentar von koki, 16.06.2012 um 20:25 (UTC):
une i kam ja 20 copa letaqa rac e vadet qeskes e du mi shit jan prejraces moqme sebi_2@live.com

Kommentar von blerti , 14.06.2012 um 19:32 (UTC):
ej kush ka kaqurota t mira me shit tem lajmrohet n[ ket numer telefoni 044166685

Kommentar von blerti, 08.06.2012 um 20:11 (UTC):
p[rsh[ndetje shok ju pershendes t gjithve dhe ju uroj suksese desha tju pyes nese ka dikush me shit plluma t bukur me duhendy sorranat bardh me pika t kuqe dy t zi krah bardh gush bardhbisht bardh nj[ i verdh krah bardh edhe nit kuq ndoshta po krkoj pak teper edhe nese nuk jon indentik sprish pun qaq per qmim s prish pun m[ kontaktoni n imell adrese bossi_4_@live.itju pershendes kaloni mir tung

Kommentar von Nderimi, 07.06.2012 um 19:06 (UTC):
Kush cke det ne itali un i jap 10 Plluma pa pare ne jà ces deri ne kufi gjindem ne zvicer ok Numri im 0041764903641

Kommentar von jetmir opterusha , 05.06.2012 um 12:36 (UTC):
vllezer shok kam ni pytje un jakam fillu qe ni muj me mbajt plluma me kajn vojt .po du me dit per sa dit um qelin esht si pula 3 jav o me pak faliminderit

Kommentar von adnani podujev, 27.05.2012 um 08:04 (UTC):
kush asht tuj dasht plluma te bukur edhe te mir ama vertet te mir shkoni ne rahovec te njifar spo ja di emrin por teli 044 375 151 e punon SIGURIM n KEK e shifni qa jon plluma.

Kommentar von ekrem haklaj , 26.05.2012 um 18:37 (UTC):
jam interesum dy plluma ilir edhe mekon dyjat femna ju pershendes tegjithve

Kommentar von GZIMI, 25.05.2012 um 06:21 (UTC):
Kush esht i interesuar me ble pllumba tiplera te ndryshem le te lajmrohet ne nr telefonit 044298728

Kommentar von tavniku, 23.05.2012 um 11:27 (UTC):
Per Artanin ,nese don xhylija te bardha me bisht te zi te Ilirit munesh me gjet venin afer stacionit te autobusave ne Mitrovice e ka kafen e qajave ,kon te vet te kallxon.

Kommentar von dunek , 08.05.2012 um 05:12 (UTC):
mu mvyn 2tiplera qift ngjyr t zez dhe kraht e bardh

Kommentar von opop, 25.04.2012 um 21:51 (UTC):
shoki si ti ke pas tiplera a prosta mir ta kan ba po si ti ke pas letaqa po me vjen shum keq sinqerisht po zej edhe qijau familjen vriti si qenin

Kommentar von mu mi kan vjdh pllumat, 25.04.2012 um 19:06 (UTC):
ne zvicerr maxhupt me shki e me do vllazen tradhtar shqiptar ata jan tbit e miloshit tbit e rankoviqit jau qifsha mit nzid----rrnoft kosova

Kommentar von toniiii rahovec, 16.04.2012 um 23:11 (UTC):
a ka dikush plluma te ne i thojn me permas tju shpjegoj kaqepin e vogel dhe te trash rrethyn e syve te madh edhe kaquruben mbrapa te gjon dhe rrotullues tkuq te zi sarit te hirit... nese kush ksi lloji ja paguaj sa te lyp

Kommentar von 029 271512, 16.04.2012 um 19:16 (UTC):
kush plluma te kuq me shit

Kommentar von dulii, 01.04.2012 um 13:14 (UTC):
nese doni kush me ble ni kaqyrot prej mat mirav e kom nxan me unaz sdi a esht mashkull a fmen me plluma skom mujt me nxan ish kan qe e ka njek dgani kamen pak ja kish vra po ish shum e fort ngjyrat i ka shu7m tmira

Kommentar von dulii, 31.03.2012 um 21:30 (UTC):
florenc niher nuk kam me hjek s e em kan me t pak ppo kur ti shumoj qisaj vere bajm llaf qe don me ble se un nuk i perzij pllumat po i maj veq racrn trm qe ekom prej mat mirve tpershendes

Kommentar von xhulio topllari, 30.03.2012 um 17:27 (UTC):
kam dis bishapsa.

Kommentar von florenc , 30.03.2012 um 11:22 (UTC):
jam interesuar per pulluma e dulit dhe ne qufse se dote me memarri ne tel tek kunumeri 0694813929 jufaleminderit.

Kommentar von Gjylija ne Shitje, 22.03.2012 um 19:36 (UTC):
Shes keto Lloje Allkanat me Karikanat qifta Pembe me Peckali qifta Peckali me Gjykremk te Bardhe me vija qifta Pembe me gjykremk te bardhe qifta Bellk Gjyli me Tipler qift Sharc Gjyli me Engleski qift dy tiplera qifta Pall edhe Saqin dy postjera Maver edhe boz 044-855-794 gjilan

Kommentar von pejoni, 20.03.2012 um 13:38 (UTC):
dungat te gjithve i kom njo 28 copa dyneka te kosoves jon shum te mir po une nuk po di me lujt me ta se na pejont nuk kemi mbajt dyneka e jom i interesum mi ndru me qesine plluma te rahovecit ose me shpica amo veq shpica te zi arapa ose arapa krah bardh mjeker bardh kush eshte i interesum mundet mu lajmru ne ket numer ne belgjik jetoj une 0032472319252 te fala te gjitheve.

Kommentar von opoja, 14.03.2012 um 10:03 (UTC):
shkoni bleni te laqi ne rahovec ABDULLAHI KUSH DON ME BA LETAQA SHUM TE FORT se ka plluma te fort pershendetje nga opoja

Kommentar von sami, 12.03.2012 um 08:06 (UTC):
sa pare mi shet plluma t krejt be shoq

Kommentar von artani, 11.03.2012 um 21:04 (UTC):
tung te gjitheve i kampa un yutube do plluma te ilirit mitrovic gjylija me bisht t zi nese kish mujt kush mem kontaktu me to me kqyr a shet naj njo se pom vyjn shuym ni par qifta qasi per mej shumu un vet q e kish mujt kush tregomni ju pershendes te gjitheve

Kommentar von avdulla oruqi laqi, 09.03.2012 um 21:57 (UTC):
une jum laqi kush usht intiresum pllumba orginall letaqame garanjci jompi rahuvec po du mi hek ejon shum te mira tiplera me dipllom kocka shampijona telifoni 044 357 036

Kommentar von klau durres , 03.03.2012 um 17:30 (UTC):
shet nanjoni nai balli komlesh dhe sa ?

Kommentar von Rremi, 01.03.2012 um 10:41 (UTC):
Tung shqipe dhe dashes te kti hobi jam i interesum me i ja pllumat ktu ne Finland tash i jam munsit po nuk di a ka kush perveq arbenit se i kish postjera e un skam koh shum per ta po nese din ndonje se ka lartfluturus apo tjer rasash lajmromni ne kit num +358 440265261 flm pershendetje te gjithve t. Rremi vushtrria

Kommentar von Cati Hade, 28.02.2012 um 00:46 (UTC):
I Kahit je Musaf qe i paske qata plluma te rahovecit merre imellen kontaktojm cati-kete@live.com

Kommentar von vadet qeska , 26.02.2012 um 22:40 (UTC):
jom interesum me ble golluba se kom shum mishteri e spo muj me llon gjevap neper tun kusov e kush ka me shi net lamrofet

Kommentar von nisi, 25.02.2012 um 17:08 (UTC):
hahaha ikisha mor do piklan peshedes tunve

Kommentar von xhulio, 24.02.2012 um 19:12 (UTC):
pellumbat lale i paske 1es fare.

Kommentar von agim, 19.02.2012 um 21:37 (UTC):
kome me shite shpica te nishite t mire njo nizet copa jetoje ne luxemburg tel 00352 691 805 987 dhe jomme preje peje i kapeshnices

Kommentar von mustafa, 19.02.2012 um 00:13 (UTC):
jom ni pllumagji edhe kom plluma ne shitje pllumat jon te rahovecit edhe jon tan tmir e fluturus tfort tel 044 366 559

Kommentar von valdrin, 18.02.2012 um 19:17 (UTC):
shum te mir

Kommentar von klau durres , 14.02.2012 um 16:01 (UTC):
sa sa e shisni nje lelesh balli ?

Kommentar von bossi_4_@live.it, 05.02.2012 um 17:57 (UTC):
pershendetje te gjithvedhe desha tju pyes mos ka dikush nga ju me shit plluma letaqa te mir edhe tiplera jom i interesum mej ble nja 40 copa kush ka me hjek me shumic ju pershendes kaloni mir tung

Kommentar von gashi pavlan peje, 31.01.2012 um 19:06 (UTC):
per arapa kllota shpica mjekerr bardh asht e njoftne peja prandaj kush thot qe s kan pejant gabim e ka kush ka shpica te mire veq disa emna jav jap hamid zogaj,ahmet kelmendi,kujtim cena,skener zekaj,hishmi gashi,shaqir hereqi,armend zllapeki limi,riza,bashkimi,mustafa,milazimi,fatosi e shum te tjer te cilet secili ika nga 50 copa mase paku per naj sqarim
thirrni najhere ne ket numer 044146652
,

Kommentar von nuhi tetova, 26.01.2012 um 13:00 (UTC):
ka unaza ne makedoni i bojn me emrin dhe biemri edhe telofon mun ti boniKommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 321875 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden