Foto te pllumbaveramadan<- Zurück  1 ...  6  7  8  9  10  11  12 ... 45Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von kiki, 11.09.2012 um 19:42 (UTC):
shum bukur paske pkllumat
Kommentar von bajrami nga rahovci , 07.05.2010 um 18:05 (UTC):
tungat shoku ramada kur vi ne kosove vi te ti me bleh pllumat une ja shoki i gzimt
pllumat iki shome te fort kam provu ne vitin 2003 shum te forta kan dal tung
Kommentar von negjmidin berisha, 08.03.2009 um 12:34 (UTC):
tungat shoku ramadan pllumat i paske te mir po te uroj shum sukses ne garat sportive tung nga gjermonija


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=