Kutat
kta kuta te mrekullushem gjinden ne prizren te zotri ajeti


 
Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Fati, 03.01.2018 um 16:03 (UTC):
kta kutat ni tmire e kan si mer kur tyleki

Kommentar von spliff, 12.09.2016 um 15:41 (UTC):
e nanen e gollubarve ,gjinja spo kan buk me hanger ju kjamet boni per plluma

Kommentar von ali gjinka, 29.10.2014 um 18:30 (UTC):
Po un indrroj me gjylia Po kushje i llashtices. Kallxom. Edge hajde. Indrroj tug nag zhegra

Kommentar von llashtica, 19.10.2014 um 21:59 (UTC):
kush don kuta te mir lete vjen ne llashtic krejt llojet e kutave ikemi edhe tiplera engleski bojm edhe ndrrim me gjylija kontakt 044-470-834

Kommentar von zhegra, 18.04.2012 um 09:44 (UTC):
kush osht i intersum per tiplera t mir mu t vin ne zheger jan n shitje edhe dodunek qmimi sipas marveshjes tel:044-408-724 falminderit per mirkuptim

Kommentar von verim, 14.08.2011 um 09:31 (UTC):
mirdita ju lutem kush e njeh shani alischanin nga prizreni jeton korill munsisht me ma dhon numrin ose me ja dhon qet numrin 0765259409 jetij zvicerr esht kam vynet ju pershendes edhe ju di per nder

Kommentar von fani, 09.08.2011 um 21:33 (UTC):
keto zbajkan se nuk flitirojn mir keto edhe nuk hypin lart shum kam pas i kam shit per 1 euro keto as per merak nuk ryhen keto leje ma me i fluturu ahahah kaloni mir

Kommentar von princess, 24.07.2011 um 13:51 (UTC):
tung tung apo mi shesish do plluma se ni shkon po mi lyp
nese ban ajo apo ok qaooooo

Kommentar von keta kokan melear , 18.05.2011 um 20:11 (UTC):
njoni koka gjyli e perzime me tipelr shikonjani vijen ne gjoks e tjetri koka po ashtu i perzim e keta mu kon me maren vesh nuk e shkrujn kuta po e shkrujn melezar po ka shum budall si keta te kesaj faqe

Kommentar von lluga, 21.03.2011 um 14:10 (UTC):
shum fort i paq me shendet

Kommentar von ee, 17.03.2011 um 19:39 (UTC):
sdaf

Kommentar von xeni, 20.02.2011 um 21:49 (UTC):
boll te mir i paske klm

Kommentar von agron ferizaji, 22.01.2011 um 17:14 (UTC):
tung kutat e mor i paske veq un i kom ma te mir se i kan kaqepat e vogel si te gjymlive edhe i kom kutat palla qifta jan tung klm :-

Kommentar von fidani gjilan , 15.08.2010 um 08:03 (UTC):
tung tung jam i interesum mi ble nje qift tiplera engleski inf.. 044/140/991

Kommentar von shpendii, 02.07.2010 um 18:35 (UTC):
shum te for tvalla i pske

Kommentar von arush, 13.05.2010 um 15:37 (UTC):
nuk po doken qita kuta valla

Kommentar von labi, 09.05.2010 um 09:00 (UTC):
hej shum te mir i paske kutat vedq vazhdo

Kommentar von ardi, 23.03.2010 um 16:08 (UTC):
:-

Kommentar von ahmeti i mitrovices, 15.03.2010 um 20:57 (UTC):
tmire jon kta kuta po kta duhet me kan kuta me lu me dyneka kuta prizerenit

Kommentar von labi, 26.02.2010 um 16:42 (UTC):
uvava qfar pllumash t qart a shum crejzii

Kommentar von ferat, 22.02.2010 um 12:11 (UTC):
shum te bukur

Kommentar von vali, 11.02.2010 um 16:16 (UTC):
hej un i kam do kuta te mirdhe do letaq kusha sht i interesun tel.044651734 nga vitia

Kommentar von vali, 09.02.2010 um 19:10 (UTC):
po qfar kuta thamamit jan kta bre po un q1a i kam do ti kapercejn tut ok tung

Kommentar von goni, 01.02.2010 um 22:32 (UTC):
shum pllumat e bukur heheh

Kommentar von hajdini, 25.01.2010 um 18:06 (UTC):
qysh bre njerz ikeni ba senet krejt truq po qfar mut kutash kta bre ti hankt maca kelpci gjereqina mo lasht sen pa ti hanger e mbetsh pa ta

Kommentar von o xen , 11.01.2010 um 18:34 (UTC):
hajde merri ata kuta 6 sht i km hajde mirri sa ma shpejt ne se mun se mus pi hjeki oki tungi ciaoo gaggaggaga tung

Kommentar von fimi , 11.01.2010 um 18:27 (UTC):
o xen numri i telefonit spo te ba po un i kam mi shit 6 kuta e 2 tiplera te bardh sh pin zi te fim i

Kommentar von eruditi, 28.10.2009 um 20:13 (UTC):
o pronari i kqynev kutave n'drejt me te kallxu kute ma te fort hael skom pa veq vazdo .

Kommentar von krenari, 08.10.2009 um 11:19 (UTC):
pershendetje nag kernari a je mir qka po ban tmir i jan kutat edhe une i kam do plluma tmir po pom cofin prej dredhjes qafes a di najsen per ta qa duhet me ju ba.

Kommentar von gadafi krasniqi , 03.09.2009 um 18:10 (UTC):
ju pershendes pronarin qe kti kuti jam interesun mi ble do edhe net um thirr ne numer t teli 044838507 opterusha

Kommentar von durmishi ..mitrovic , 30.08.2009 um 20:20 (UTC):
pershenetje o pllumagji veq perpara edhe mani mir pllumat

Kommentar von xeni, 08.08.2009 um 20:45 (UTC):
hej jam i interesun mi ble nja 6 copa kut veq te mir
kush ka let thirr fill ne qet numer
044-835-959 ju pershendes

Kommentar von albi, 26.06.2009 um 15:42 (UTC):
me ka ardh 1 tipler prej pejes i culit

Kommentar von d, 12.05.2009 um 16:34 (UTC):
shum plluma te bukur dhe te lezeqem.Veq vazhdo pronar i ktine pllumave

Kommentar von xoniii, 13.04.2009 um 11:19 (UTC):
shum pllumat e mir i paske hehe
veq vazhdoni

Kommentar von besarti, 28.03.2009 um 15:19 (UTC):
o ppluma me te bukur bre qe po egzistoj ne kosov po perbese jan te hishen edhe s ai perket me i mesu mesohen fill nje her leje pa ushqim edhe diten edyt lirisht qoje me fluturu.jahaahha

Kommentar von leotrim, 03.03.2009 um 08:00 (UTC):
oo bravo shum te miri pskeKommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 321872 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden