Foto te pllumbavepllumat e mernisite zvicer
pllumat e mernisite zvicer
kta bukurosha jan erol prizren
kta bukurosha jan erol  prizren
gjilan
gjilan
pllumi ashtu qujtur (murra gjakovar)
pllumi ashtu qujtur (murra gjakovar)
pllumbi origjinal pejan
pllumbi origjinal pejan
foto eshte nga email iwebit pllumbat e kosoves
foto eshte nga email iwebit pllumbat e kosoves
pllumbat pronarit rafet sylejmani
pllumbat pronarit  rafet sylejmani
bukuroshat
bukuroshat
plluma te rahovecite pronar vahdet.q
plluma te rahovecite pronar vahdet.q
<- Zurück  1  2  3  4  5  6  7  8  9 Weiter -> <= Zurück zur Übersicht
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309411 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden