Foto te pllumbave60.jpllumi ishokit ton bacit
60.jpllumi ishokit ton bacit
kta bukurosha jan te pronari fadil sadiki
kta bukurosha jan te pronari fadil sadiki
tiplera pronari avni salihi prizren
tiplera pronari avni salihi prizren
dinek erol prizren
dinek erol prizren
Ky bukurosh gjindet te Ramushi Shtime Rashinc
Ky bukurosh gjindet te Ramushi Shtime Rashinc
kuti origjinal kaqanikut
kuti origjinal kaqanikut
erol dynrka prizren
erol dynrka prizren
erol prizren
erol prizren
ky kotece me plluma pronari eshte arben grajcevci
ky kotece me plluma pronari eshte  arben grajcevci
<- Zurück  1  2  3  4  5  6  7  8  9 Weiter -> <= Zurück zur Übersicht
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309417 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden