Foto te pllumbavemurra gjakovar pronar ajeti prizren
murra gjakovar pronar ajeti prizren
pllumi origjinal pejan
pllumi origjinal pejan
kut.jpg
kut.jpg
saritat te misin vehapit
saritat te misin vehapit
ramadan bajra dr
ramadan bajra  dr
tipplerat v ademi
tipplerat v ademi
ky bukuroshe promar avni salihi
ky bukuroshe promar avni salihi
tipplera pronar valtoni
tipplera pronar valtoni
afrim gjilan
afrim gjilan
<- Zurück  1  2  3  4  5  6  7  8  9 Weiter -> <= Zurück zur Übersicht
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 313282 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden