Foto te pllumbavegjilan<- Zurück  1 ...  45  46  47 48  49  50  51 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Maraklia , 05.06.2011 um 16:13 (UTC):
Te mir por ti edin Afrim qe kuta jon edhe Gjylit per neve Dynekgjive sepse kokan gjyli edhe Sharca krejt me ni ven e keshtu qe Kuta net quhen ...
Kommentar von shaqa, 12.06.2009 um 16:51 (UTC):
keta pllumba gjyli jan rac e bukur pre te gjith pllumbav jan te allkanas
Kommentar von Afrim Myrtaj-Gjilan, 10.02.2008 um 20:04 (UTC):
Keto jan Gjyli qe kultivohen ne Gjilan dhe Kosove,e nuk jan kuta te Gjilanit siq shifen ne Klasifikim.Kurnjehere nuk kemi pasur kuta te Gjilanit dhe as qe kemi kultivuar ndonjehere kete specie-lloj.


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden