Foto te pllumbaveplluma te rahovecite pronar vahdet.q<- Zurück  1 ...  51  52  53 54  55  56  57 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von ggg, 09.02.2012 um 19:20 (UTC):
erettt
Kommentar von ismet ukshini gjk., 03.01.2010 um 12:56 (UTC):
tung valdet si je aje mir . si e ki ceten ju pershendes jeni te mrekullushem ju ,po ashtu edhe pllumbat i ki ma te bukurit ne kosov per ket rac je i fort brravo.klm ju pershendes
Kommentar von kenani komogllav, 31.10.2009 um 22:45 (UTC):
te pershendes shoki a ka munsi numrin e natelit me ma qu se deshta me fol me ty per qeta plluma se kom edhe un po jam i interesun me ble hala sukses..


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden