Foto te pllumbavepllumi ashtu qujtur (murra gjakovar)<- Zurück  1 ...  46  47  48 49  50  51  52 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von burhan sedefi nga canada , 06.10.2009 um 06:39 (UTC):
tungat shoki se te koka shum i mir me te tonat vetit e mira se ksi krye musem osht zor me pa se koka i rodit te moqem se i kan syt qaker e kjo osht rod imoqem te lumt qe i paske kta plluma se kokanper mrekulli veq ruj dhe shumoj sa ma shum se sendi mir nuk don kallauz po aj fol vet pershendetje ng a nje shok nga canada e lart burhani nga peja tung tung shoki


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden