Foto te pllumbaveKy bukurosh gjindet te Ramushi Shtime Rashinc<- Zurück  1 ...  11  12  13 14  15  16  17 ... 76Weiter -> 

Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Leon, 04.07.2014 um 11:32 (UTC):
Shum i mir Suksese
A e hjekk
Kommentar von lisjan, 13.10.2012 um 10:39 (UTC):
Kommentar von:26.06.2011 um 21:34 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

pershendetje Shaban te faleminderit te gjith jemi mir deri me tani shpresoj qe edhe ju jeni si ahst ma se miri,Shaban edhe 30 dit jam kysmet ne kosov e shihemi per marakli ka gjithmon plluma te pershendes dhe faleminderit.
Kommentar von shabani godanc , 25.06.2011 um 19:39 (UTC):
pershendtje ram si je aje mir familjen si eki ... veq deshta te pershendes dhe te ves se aki naj njo per mue se kam fol me ragipin po tha fol edheme ramen se po kam qef do zoj mi marr prej teje ... nese ke kallxom... te uroj qdo te mir ne jet ram//..
Kommentar von:13.03.2011 um 14:37 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

o Alban pershendetje gjith ashtu dhe te deshiroj gjdo te mir dhe suksese,ja nuk po guzoj mi lshu se me sos kijani ahahahahah
Kommentar von Alban qorrolli, 06.03.2011 um 19:04 (UTC):
pershendetje:nga alban qorrolli-Ram iki pllumat shum te mir e shum te bukur po ruju se poti zen kijanija i davidofcit,hahahah
Kommentar von:25.02.2011 um 17:49 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit sela per pershendetje te pershendes gjith ashtu dhe te falenderohem per komentin ishalla edhe ty te hecin pun si asht me se mirin ne gjdo lami.
Kommentar von sela, 24.02.2011 um 11:26 (UTC):
pershedes ram ishikoj me qef fotografit e pellumav po ikampa edhe orixhinal teragipi isha veren ekalume
ishalla ju shtohen ma shum tung
Kommentar von:25.10.2010 um 18:52 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

te faleminderit shum Alban per konpliment te deshiroj shum suksese ne jet, pershendetje i nderuar.
Kommentar von albani, 25.10.2010 um 16:01 (UTC):
prshndetje shu t bukr ike plumat i shalla nuk ti rrok naj msysh


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311345 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden