Foto te pllumbave60.jpllumi ishokit ton bacit<- Zurück  1 ...  7  8  9 10  11  12  13 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von dritoni_ger@hotmail.com, 05.11.2010 um 09:20 (UTC):
pershendetje nga dri te koka shum pllumb ih bukur ishalla ih ke edhe tjert qesi tung klm
Kommentar von blerimi, 14.03.2010 um 21:40 (UTC):
po pllumba te mir paske veq te para amujm me kontaktu ne msn mere add kontaktojm jam preshevar jam merak si ti qesi pllumba arben_memishi@hotmail.com
Kommentar von shaqa, 04.11.2009 um 18:42 (UTC):
qyki pllumbe koka ja kta letaq po qyki halla e paske


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311345 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden