Guestbook libr vizitues


Dein Name:
Deine Homepage:
Deine Nachricht:

<- Zurück  1 ...  22  23  24  25  26  27  28 29 

Weiter->

Name:bedri
Homepage:-
Zeit:16.10.2007 um 15:57 (UTC)
Nachricht:bravo shqipe vetem vazhdoni..;)

Name:sami
Homepage:-
Zeit:15.10.2007 um 17:30 (UTC)
Nachricht:o bravo shqipe vetem perpara keshtu vazhdoni ti tregojna se edhe na jena ne ket sport te aftem .bravo krenari e vertet kurr lexova se ne gjuhen shqipe ishin teksta bravo.:)

Name:valtoni
Homepage:-
Zeit:15.10.2007 um 10:22 (UTC)
Nachricht:tung baci te falminderit per vizite ne ket web.ta urojm suksese me ket sport.tung;)

Name:baci
Homepage:-
Zeit:13.10.2007 um 18:02 (UTC)
Nachricht:Përshendetje ,judëshiroj pune te mbarë!

Name:besimi
Homepage:-
Zeit:13.10.2007 um 16:42 (UTC)
Nachricht:tung bravosh shqiptarija.. edhe mjestrve te ktije webi nje kompliment.bravo

Name:toni
Homepage:-
Zeit:13.10.2007 um 11:34 (UTC)
Nachricht:pershendetje.nese keni fare ide ose foto lirishte kontaktoni .qe ta prezentojm sa me mirri ket web ky eshte vetem fillimi falminderit

Name:I.Ternava
Homepage:-
Zeit:13.10.2007 um 08:42 (UTC)
Nachricht:tung toni te uroj sukses ne punimin e kti webbi

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 313279 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden