Guestbook libr vizitues


Dein Name:
Deine Homepage:
Deine Nachricht:

<- Zurück  1 ...  21  22  23 24  25  26  27  28 29Weiter -> 
Name:ferat pllavci
Homepage:-
Zeit:25.10.2008 um 17:34 (UTC)
Nachricht:mir mrama une po lüpi düneka nga germanija 01741862341
Kommentar:ferat lajmrohu te ilmija eka edhe web faqen

Name:ferat pllavci
Homepage:-
Zeit:24.10.2008 um 09:10 (UTC)
Nachricht:kush ko pluma me shit une jom nga germanija 01741862341

Name:valton
Homepage:-
Zeit:30.09.2008 um 19:19 (UTC)
Nachricht:ju pershendese,po ashtu ju uroj festen e bajramit..

Name:ilmi ternava 
Homepage:http://www.ILMI -VUSHTRI.TK
Zeit:30.09.2008 um 13:12 (UTC)
Nachricht:te gjithe dashamirve te pllumbave urime festa e BAJRAMIT

Name:toni
Homepage:-
Zeit:21.09.2008 um 11:55 (UTC)
Nachricht:tung dashamirt .po edi kishim pase deshire edhe na dikush me na i spjegu pakes me gjer per plluma qe ka ne shqipri.lirisht shkruje tekstin edhe lojet e pllumave ..e na kena mi publiku .tung

Name:edi
Homepage:-
Zeit:19.09.2008 um 04:41 (UTC)
Nachricht:fol pak me gjate per mura gjakovar.se ajo rrace eshte nga me origjinalet ne kosove!dhe fut edhe racat qe jane ne tere shqiperine jo vetem ne kosove!

Name:memedali
Homepage:-
Zeit:18.09.2008 um 20:11 (UTC)
Nachricht:selamaleykum,a ka mundsi me ma tregue standarin e buqkat e pejes edhe shfar flutrim ka pas perpara.
selam kretve.

Name:endriti
Homepage:-
Zeit:18.09.2008 um 19:29 (UTC)
Nachricht:po varet bre shoki prej tiplerit edhe plumit.edhe ku je ne qfare veni po jeton.

Name:mazlom 
Homepage:http://www.xhemil-zhitoshe.piczo.om
Zeit:09.09.2008 um 18:27 (UTC)
Nachricht:sa pare i shitni tiplerat a muneni em treguu

Name:pashtriki
Homepage:-
Zeit:07.09.2008 um 22:20 (UTC)
Nachricht:ju pershedes te gjith pllum bajtësit

Name:I.Ternava 
Homepage:http://WWW.ILMI-VUSHTRI.TK
Zeit:28.07.2008 um 06:26 (UTC)
Nachricht:Pereshendetje gjithantarve te shoqatese Dardaniame pak mund pore edhe me ndihme arita qe ta vizitoi faqene tuaj me pelqeu ju uroj pere rezultatet sukesese

Name:Njëri ndër antart e Shoqates
Homepage:-
Zeit:26.07.2008 um 20:43 (UTC)
Nachricht:Përshëndetje Ilmi, pasë përpjekjeve tua për tu inkuadrue-vizituar, www.krahsjellsikosoves.com egziston mundësia se keni webfilterin tuaj të fortë, andaj ju duheni të liroheni për momentin gjersa inkuadroheni në faqen e shoqates sonë, telashe nuk ju sjell lirimi i antivirusit se ajë ende përmbrenda ësht aktiv.
Përshëndetje dhe mirkuptim.

Name:Ilmi T. 
Homepage:http://WWW.ILMI-VUSHTRI.TK
Zeit:26.07.2008 um 18:44 (UTC)
Nachricht:Shoqata Dardanija ju uroje pere faqe te re u mundova pere ta gjet po koti kerkova,sa pere keqardhje nuk poju kuptoj pse kerkoni falje gjdo kush ka te drejt me formu web seiten e vet .Pore ne ju kemi kerku gjithe atyre qe kan dioni pake te na ndihmojn pere perpilimin e nji shoqate mbar shqiptare jo te ndare se ne gjith stafi kemi web siete tonat!po nuk jan mbare shqiptare?suksese

Name:Shoqata e pëllumbav Dardania
Homepage:-
Zeit:20.07.2008 um 11:50 (UTC)
Nachricht:Adhurusve pëllumbdashës i afrojm edhe një webë faqe të re nga Shoqata e pëllumbav Dardania me seli në Zvicërr:
www.krahsjellsikosoves.com.
Kërkojm ndjes nga stafi juaj. Për opinionin e e Forumit tuaj dhe mbarë Shqiptar.
Mirkuptim për të gjithë në veqanti nga waçja e webit tuaj.

Name:beli
Homepage:-
Zeit:18.07.2008 um 18:40 (UTC)
Nachricht:ju pershendes gjith pllumbatsit


Name:memedali
Homepage:-
Zeit:12.07.2008 um 21:35 (UTC)
Nachricht:bravo per ket site !!!!
selam kretve.......

Name:toni
Homepage:-
Zeit:12.05.2008 um 08:30 (UTC)
Nachricht:tung isa.po qfare race pllumashe po don ,dyneka ,largluturues.tiplera.lajmrohu edhe ti japi do adresa .tung

Name:isa
Homepage:-
Zeit:07.05.2008 um 21:55 (UTC)
Nachricht:hej njerz ju pershendes te gjive adhurus te pllumit,edhe une kam qen ,jam udhurus i pllumit ,jetoj ne gjermoni,po ketu nuk kam pas mundesi me u marr me ta deri tash,por tash jam i interesun mi ba da plluma.a ka dikush pellumba qe jeton afer köln.pershendetje

Name:endrit
Homepage:-
Zeit:04.05.2008 um 08:59 (UTC)
Nachricht:super e keni bo ket web.ne ta dijn plumbagjit e rri se qfare raceje edhe qfare dallimi kan plluma mese veti.vazhdoni ne kete menjur.tung:)

Name:DENIS
Homepage:-
Zeit:30.03.2008 um 09:54 (UTC)
Nachricht:nese u intereson dunek per dunek mjeshtrin e dunekave e keni ne Tetov emrin e ka ALIRIZA e thirin ALI aj eshte mjeshtri me i vjeter dhe me i miri nderimet e mia per ate aj nese thot se eshte pellumb i mir tjeret smundet me fol e kam nderin te vij aj te un miSAFIR

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309413 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden