Guestbook libr vizitues


Dein Name:
Deine Homepage:
Deine Nachricht:

<- Zurück  1 ...  22  23  24  25 26  27  28  29 Weiter -> 
Name:Eshtref-xaxa 
Homepage:http://www.eshtref.com
Zeit:08.01.2008 um 22:37 (UTC)
Nachricht: Uroj gjithëve Shqiptarve kudo qe jan,festën e vititë të ri 2008 mbarsi dhe paq të mbretroj ndërë ne urime për shum mote nga eshtref.com

Name:Ilmi T. 
Homepage:http://WWW.ILMI-VUSHTRI.TK
Zeit:07.01.2008 um 16:27 (UTC)
Nachricht:Sqarim:antaret qe deshirojn pere tu regjistru ju lutem qe pere mes webi te dergojn te dhenat pershendetje

Name:valton
Homepage:-
Zeit:06.01.2008 um 13:24 (UTC)
Nachricht:tung te gjidhve ju pershendese.po deshta do fjale ti shruje ne emer tem.ju lutna .mose te vjen derri te ndonje pamarveshje.se ska kuptim njeni tjetrin ta poshtrojme.ky eshte vetem web per shoqni edhe mu shoqnu mese veti.me nderime e respekt ju pershendese.

Name:verim.badalli_gmx
Homepage:-
Zeit:05.01.2008 um 22:29 (UTC)
Nachricht:Pér Gezim PaqariziDragobil
shum sukses né
SPORT Tépershéndes
:)

Name:
Homepage:http://verim.badalli
Zeit:05.01.2008 um 21:57 (UTC)
Nachricht:Per Mustafen Kuksi ku je mustaf me tiplera si Po kalon boni te fala tiplerashave té Prizrenit té
pérshéndes 8)

Name:samia itali
Homepage:-
Zeit:05.01.2008 um 18:48 (UTC)
Nachricht:tungjatjeta dashamirte te ktije sporti.po ashtu edhe te ktije webi.me falni po deshta do fjale ti shruj ne kete webe tw mrekullushem..zotri syla me respekt i lexova kto shkrimet e tua po edhe kritika qe i ke shkru ktyne shokve tane.po zotri syla.per kritika ose dosene qe sjane mu permend ne ket faqe jui keni permend..?2.duhete te jeshe krenare edhe te jemi krenare me nje levizje te tille.si kta zotrite qe emurren inicijativen..3 krenare duhete te jemi qe kena ksi pllumbajtesite te afshem edhe shqiptare..? e jo me kundershtu nese mundesh ndihmo e jo mikrcenu edhe mi ishti ne pozite te keqe.po zotria juaje qa eshte per juve fjala ..inteligjence..edhe fjala Intelektual..

Name:verim.badalli
Homepage:-
Zeit:05.01.2008 um 18:16 (UTC)
Nachricht:osyl mukon kryebardh kisha
besu pèr plumbin
ILIR E Pèrdynek
vete ni fmi shka thot fjalaDYNEK
Tè Pèshèndes
NGA ZVICRA

Name:I.Ternava 
Homepage:http://WWW.ILMI-VUSHTRI.TK
Zeit:05.01.2008 um 08:09 (UTC)
Nachricht:sqarim : sai perket termit racial!asht pun qe mun te permirsohet ky eshht fillimi presim ndihmen e gjithanshem me nderime I.Ternava .

Name:i.t 
Homepage:http://www.ILMI -VUSHTRI.TK
Zeit:04.01.2008 um 23:40 (UTC)
Nachricht:Pershendetje : per zotin sylejman ,ne bised e siper mes ne tve zotit Enver i lindi idea qe te marim ni ksi lloj iniciative po edhe ne ishim per ate

User: kosovodunek
kosovodunek
Offline
Zeit:04.01.2008 um 15:41 (UTC)
Nachricht:Urime viti i ri dhe shume sukses ne kete Sport,Faqe
shum e mire.tung Hamiti(Prishtina Dynek)

Name:syla
Homepage:-
Zeit:03.01.2008 um 21:23 (UTC)
Nachricht:Ju të rrespekëtuar pëllumbëtar.
Keni parë daljen në sken për iniciativën e themelimit të një shoqate e quajtur “PËLLUMBAT RRACIAL TË KOSOVËS”

Ku për bashkpunim ju presin:

1.Enver Gashi – Norvegji
2.Bajram Sopi – Zvicërr
3.Ilmi Tërrnava – Gjermani
4.Valton Ademi – Gjermani

5.Nga trungu i gjenezës shqiptare: Shqipri dhe Kosovë, mbrenda nga Kosova ku i keni, diaspora ësht argat siçë pamë ndihmesën e luftërave në tokat stërgjyshore, Kosov, Preshev Bujanoc, Medvegjë dhe në tokën e Iliridës, ju jeni dëshmitar të atyre ndryshimeve.

1. Meqen se keni marr iniciativen për formimin e një shoqat, “Pëllumbat Racial të Kosovës” nga vet mbrendësia emrimit të shoqatës Rracial kisha kërku sqarim përçka e keni fjalën çfar shoqate Rracial.

2. Ju zotri nga e keni përkrahëhjen nga Kosova apo Diaspora, apo mevet iniciativ.

3. Nëse mendoni në shoqat Kombëtare më duket se aty ka rregulla tjera.

4. Webë faqe kemi mjaft, po let jet edhe këjo çka ësht nuk ka të keçe, po nëse mendoni ndryshe me këte kuadër që keni si shkruni Rracial nuk keni sukses, unë mendoj thjesht se bota shqiptare ka Intelektual, ju kërkoni ata pastaj veproni, bota shqiptare ësht e madhe dhe ka dijetar që njehë mirë Racat e pëllumbav të vendit dhe të botës.

Ju përshëndet Sulejman Nuredini nga Zvicrra.

Name:Dieter Tödtemann 
Homepage:http://www.hochflugtaubensport.de/
Zeit:03.01.2008 um 11:50 (UTC)
Nachricht:Hallo Toni!
Bin seit längerem wieder mal auf Deiner Homepage.
Gefällt mir immer wieder gut Deine Home.
Sehr übersichtlich und liebevoll gestaltet.
Im Grunde sind es doch die Verbindungen mit Menschen,
welche dem Leben seinen Wert geben!
Ich wünsche Dir und Deine Freunde allen die mich kennen,
ein gesegnetes neues Jahr weiterhin viel Erfolg, Gesundheit und kein Greif am Stich.
Euer Aachener Hochflugtaubenfan
Dieter
:o8)

Name:I.Ternava 
Homepage:http://www.ILMI -VUSHTRI.TK
Zeit:31.12.2007 um 17:38 (UTC)
Nachricht:Uroj gjithe Shqiptaret kudo qe jan,festen evitite te ri 2008 mbarsi dhe paq te mbretroj ndere ne urime pere shum mote

Name:Syla
Homepage:-
Zeit:30.12.2007 um 23:16 (UTC)
Nachricht:Me rastin e vitit të rijë 2008, uroj të gjithë pëllumbëmbajtësit pa dallim rase që kultivoni. Sukseset të realizohen sipas aspiratave të kërkuara nga puna sistematike, rezultati kapital të shërbejn për hulumtimin e sukseseve tekë pëllumbat tuaj.
Ngrohësisht ju përshëndet ijuaji Syla.

Name:S.N 
Homepage:http://www.sn-taube.de
Zeit:30.12.2007 um 20:18 (UTC)
Nachricht:Hallo Toni, schöne Grüsse von mir und meinem Sohn. Du hast eine sehr schöne Seite und viele Info´s über unsere Heimattauben. Alles Gute und viel Erfolg im Jahr 2008. Guten Rutsch an alle Taubenzüchter.;-)

Name:mustafa 
Homepage:http://Www.musto.com.au.tc
Zeit:29.12.2007 um 22:08 (UTC)
Nachricht:verim_badalli@gmx.ch

Name:mustafa 
Homepage:http://Www.musto.com.au.tc
Zeit:29.12.2007 um 21:31 (UTC)
Nachricht:te fala
Verimi???

Name:Enver
Homepage:-
Zeit:26.12.2007 um 22:46 (UTC)
Nachricht:Naim-Kacanik-
Flm per pergjigjen tuja, por une nuk e kam e-mailin tuaj.me dergoni nje email ne e-posten:enver_gashidobraje@hotmail.com.....dhe ne kemi mundesi te kontaktojm. me pershendetje

Name:bernhold 
Homepage:http://www.bernhold-kolthoff.de
Zeit:26.12.2007 um 17:17 (UTC)
Nachricht:Hallo schöne Seite und schöne Tauben. Fliege hauptsächlich mit Tipplern, habe aber auch Kelebek, Birmingham Roller und Adana Wammen.

Name:Naim - Kacanik
Homepage:-
Zeit:25.12.2007 um 11:14 (UTC)
Nachricht:Enver flm shume per keto fjale te mira qe i ke thene. Normal qe kam deshire te kem nje qift te ketij llojit qe eshte ne foto: kuq e zi. Me gjithe shpirt i kisha dhene zor qe t'i kultivoj keta plluma. Po te them drejte se asnje pllum tjeter skisha mbajte. Bisedojme ne msn.

..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309413 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden