Foto te pllumbaveafrim gjilan<- Zurück  1 ...  42  43  44 45  46  47  48 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Erijon , 01.06.2010 um 16:00 (UTC):
shum i mir pllumi a shet plluma ti nese po kallxom e vi ti blej do se sum tmir pi majshe
Kommentar von arlind lushtaku, 11.01.2010 um 19:54 (UTC):
tung du ti blej 2 takllagjyna nese doni hinnni ne Emelin:Lidi.12@hotmail.com
Kommentar von Afrim Myrtaj-Gjilan, 10.02.2008 um 19:53 (UTC):
flm per peshendetjen Agron,njiashtu edhe une ju pershendes gjithe ju atje ne Zvicerr.
Kommentar von Agron, 28.01.2008 um 20:25 (UTC):
afrim, agroni nga zvicra..
te pershendes:)


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden