Foto te pllumbavekuti iprizrenit origjinal<- Zurück  1 ...  26  27  28 29  30  31  32 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Betimi-Etno, 12.06.2009 um 14:59 (UTC):
tung O Naim moti jam ka e pres pergjegjen a mundesh me megjet kesi plluma se ka pas deri mas lufte te ne ne Drenic po tani nuk gjinden nese mundesh te pakten ni femer. nr i telit 044/399 475
Kommentar von Betimi-Etno, 23.05.2009 um 13:24 (UTC):
A mundet dikush me me gjet qesi kuta ose e pakten nje femer kaloni mir.


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309414 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden