Foto te pllumbaveafrim gjilani<- Zurück  1 ...  24  25  26 27  28  29  30 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Beli Gjilan, 27.11.2011 um 11:48 (UTC):
O Afrim te Fot I ki Pllumbat Ska Fjal urime Shef Ishalla mun me i kallxu se problem keta golluba me i kallxu Suksese
Kommentar von Nazimi , 25.12.2010 um 11:56 (UTC):
pershëdetje Afrim pellumbat met vertet ipaske shum te shëndosh e te bukur se kurr sjam kan te ti mi pa.Urime Festen eVitit ri 2011,fat shëndet dhe mahsum suksese ne vitin 2011.me pe¨llumba Nazimi Geneve tung kalo mir
Kommentar von VItias, 17.09.2010 um 07:34 (UTC):
edhe un jam ngs vitia .desha te pyes se sa e ki suksesin ma te madh me kta bunek
Kommentar von AVDIA, 31.08.2009 um 20:06 (UTC):
Pershendetje AFRIM pllumat shum te bukur te uroj suksese un jam nga vitia


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309414 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden