Foto te pllumbavekutat e shokit ton naimit kaqanik<- Zurück  1 ...  27  28  29 30  31  32  33 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von kenani komogllav, 02.11.2009 um 18:34 (UTC):
te pershendes shoki deshta me dit a ki qesi kuta me shit nese po qoma imellen ose numrin e telit....
Kommentar von verim.badalli_gmx, 05.01.2008 um 23:22 (UTC):
Té uroj shumsukses


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 295095 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=