Foto te pllumbavebuqkat pejane<- Zurück  1 ...  23  24  25 26  27  28  29 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von Maya, 24.09.2017 um 11:27 (UTC):
Rade, jel to prodaješ golubove?
Kommentar von muhamet ferizi, 25.10.2013 um 18:16 (UTC):
a ke me shit naj buqkali
Kommentar von Rade podujevo, 18.01.2013 um 19:51 (UTC):
gde mogu da nadjem par komada peckih buckalija.javite mi na mail. radepecki@gmail.com
Kommentar von rremi , 23.01.2011 um 19:38 (UTC):
tung shqipe ky asht kut i azis mbahet shum ne KINE TENG
Kommentar von visari, 25.03.2009 um 17:59 (UTC):
shoki ky nuk osht pllumi i pejes, kshtuqi mos i ngatroni pllumat e pejes me kta.
Kommentar von valoni, 22.03.2009 um 16:22 (UTC):
ky larosh paska shpajcovat pa mask qi ju kan bo ratht ashtu edhe syt e yi
Kommentar von pejoni, 01.03.2009 um 22:18 (UTC):
na fal ti zotri qe e paske qit ket larosh ne foto po ky koka bo lazem mija qit syzat koka llullan pa keqkuptime


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309413 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden