Foto te pllumbavepllumi origjinal ilirian pronar enver gashi<- Zurück  1 ...  31  32  33 34  35  36  37 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von qelich, 26.10.2011 um 00:18 (UTC):
persshdetje shoke kushe ka pllume ne ch per shitje lajmronume ne ket numr tel 0762409123flm
Kommentar von muniri, 19.12.2009 um 20:37 (UTC):
Jam i ionteresuar me ble nje qift z.enver nse ke naj qift me shit tel044742287
Kommentar von:21.12.2007 um 20:56 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

kishim pase deshire edhe shoki jon enveri peje norvegjis me na i dergu edhe do foto ..;)
Kommentar von naimi, 15.11.2007 um 20:38 (UTC):
Njeri a shitet ky? Edhe a ka qift?
Kommentar von baci, 12.11.2007 um 20:34 (UTC):
Është e vërtet kjo që e thot Sabiti,bile edhe emrin ja kan ndrru po egsiston një figurë e cila është gjet dikun rreth danubit ne afërsi te beogradit dhe eshte identike me foton e kti pllumbi.
Kommentar von sabrit, 11.11.2007 um 09:08 (UTC):
doflaje ti dhem edhe une per ket race siq dini race evjeter iliriane.domedhen kjo sorte u kultivu redh detit adriatik ku edhe prejardhja jone eshte ..po sidomose ne kroaci dalmaci dhe ne vise tjera bregdetare u rrujt dhe u kultivu ..tung


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden