Foto te pllumbavedineka gjinden ne gjermani pronar..?<- Zurück  1 ...  33  34  35 36  37  38  39 ... 76Weiter -> 

Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von veton, 17.08.2011 um 20:11 (UTC):
te pershendes ty shoku toni kta plluma nuk jan te ilmis po kta plluma jan te vetonit prej mitrovice ne kiel jan kta plluma te veton hamiti
Kommentar von enis spahiu, 24.02.2011 um 19:14 (UTC):
Mirdita..un jam i interesum me i ble kta Dynek por nese ka mundesi me me tregu ne cilin vend ne gjermani je edhe sa pare i shet kta pllumba edhe sa copa i ki...un jetoj ne bellgi(Huy)qe adresa e msn eni_spahiu@hotmail.com Flm per mirkuptim te pershendes
Kommentar von defi, 06.09.2009 um 19:25 (UTC):
po qeh kosova qysh ka bet brapa ti ke qyr pllumat ik mer pe ppllumve se ske hajr.
Kommentar von xhemi, 10.09.2008 um 13:53 (UTC):
ooshum te bukur i kini donekat o kosovar a kini pa doneka e macedonis si po i kini pa urdheroni ne wep faqen e mi www.xhemil-zhitoshe.piczo.com
Kommentar von toni, 27.10.2007 um 14:25 (UTC):
kta jan dineka te kosoves siq ma mer mendja pranar i ktyne pllumave ehte ilmija
Kommentar von besimi, 13.10.2007 um 16:47 (UTC):
duneka te prizrenit ose..


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311345 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden