Foto te pllumbave



ne arabi ..?



<- Zurück  1  2  3  4  5  6 

Weiter->






Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von imer abdullahu, 24.02.2012 um 10:37 (UTC):
ky muslimani qe beson ne zot duhet me lan shpendin me u ushqye ne menyr natyrale ejo me ja servue me shpierta te pa fajshem bre amerika ja ktheft qysh po ja u ban mire
Kommentar von ibra, 05.04.2011 um 15:46 (UTC):
e bota nonen heeeeeeeeeee
Kommentar von mjekerrleshi i Ferizajit , 27.03.2011 um 02:37 (UTC):
shiqoni argetohet me nje shpirt krijes qe e ka ba ZOTI
(pllum)bothëpalamin e nanes
arab ma ...çijav robet ,
zot bane llug...
Kommentar von Nazimi, 20.01.2011 um 12:54 (UTC):
o Arap 9 mi nanat ti q.... po idiot qi kakeGranata traft ete kput per xhys e metsh xhall per Gazepi te Dalt shpirti po ipashirt kake
Kommentar von flo-ger, 27.09.2010 um 20:22 (UTC):
qysh pojaubon ky pllumave qashtu jabaft zoti ktina epaska lidh deri ne fyt
Kommentar von syla sopa, 22.08.2010 um 13:23 (UTC):
interesant valla shum mir
ahhah tungiiiiii
Kommentar von valoni, 29.11.2009 um 22:44 (UTC):
a nanen e naes ja qyfsha ishalle se shoh kurr se ikisha kallzi une qysh lidhet njeri..nanen e arabit qyfsha
Kommentar von ropt, 02.10.2009 um 17:40 (UTC):
unne gruen edhe qiken ja qifsh ktin
Kommentar von lipi, 22.06.2009 um 18:52 (UTC):
o kti ja qift amerika nonen qysh e ka lidh pllumin he nonen e arapit


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:




<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.









 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=