Foto te pllumbavepa shpirt<- Zurück  1  2  3  4  5  6 Weiter -> 

Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von dunek , 08.05.2012 um 05:19 (UTC):
kejt mi hanger pre robt ja qifsha
Kommentar von toli, 01.12.2010 um 22:06 (UTC):
po kjo e n.grena dreqit ska gja qe e pret ket thi
Kommentar von xhiggi, 04.05.2010 um 14:33 (UTC):
as tenka sun e nal kur te merr tepojzen ky veq e she si vrim tu ardh te posht ska pllum qe i pshton huahuahuahuahuuh
Kommentar von dini, 22.01.2010 um 18:17 (UTC):
o nanen e kum vra ni sokol te gullubave kur i kum qu te neserit tjetri dul ma honger tiplerin mat mirin be nanen ja qifsha
Kommentar von Preshevari, 14.01.2010 um 00:43 (UTC):
hahha o njerz po dhe ki duhet me jetu more me ngran dicka qy Un qka ti zo te hujt sorra dimrit i ruj i shloj le te hajn sokolat ato qka i kam te hujt
Kommentar von shaqa, 11.01.2010 um 17:02 (UTC):
a nane ja qifsha kejt mi hanger be nan i pashpir e kisa vra ma pas mujt e kish rape se ky nuk po na le mi qu pllujmbat
Kommentar von blini , 05.07.2009 um 17:49 (UTC):
o nane ja haksh sokoli kejt pllumbta mi mbyti i pa shpirt
Kommentar von xheni , 25.06.2009 um 09:20 (UTC):
plumbt te derrit jakishna rras ktina
Kommentar von esati, 24.04.2009 um 19:57 (UTC):
hahahaha o endrit mos u tut bre vlla se sje ti vetem po ruju se mos pot mere edhe ty hahahaha se 40 copa kogja jan shum ..
Kommentar von endriti, 24.04.2009 um 19:53 (UTC):
o nonen e katilit bre mi qoji nerva kjo foto.po qyrni bre qysh po ja hek krevin.oo e kisha coptu bre me dhembt me besoni se 40 copa vjet mi ka mar .´jo nejse ju pershendese shqiptar


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=