Foto te pllumbavedika ne afrik..a azi ..<- Zurück  1  2  3  4  5  6 Weiter -> 

Die letzten Kommentare zu dieser Seite:
Kommentar von endriti _podujev, 06.01.2011 um 17:02 (UTC):
hahahhahha
Kommentar von gashi , 22.09.2010 um 19:54 (UTC):
tung valla shum jam marak ne ta po jetoj ne gjermani
Kommentar von jetmiri gjilan, 09.08.2009 um 08:33 (UTC):
shum fort te kokan per mi ik sokolit veq hin mbrenda hahahahh ne mujshin
Kommentar von sead bajrami, 29.06.2009 um 17:58 (UTC):
aty sead bajrami dragash sharr
Kommentar von Rama, 06.04.2009 um 17:14 (UTC):
po kjo asht e vertet dhe shum interesan e kam pa komplet emisionin se ky asht nje emision dokumentar per plluma un e kam pa ne programin NATIONAL GEOGRAPHIC po edhe en foto po shkrujka se ku ahst emarrne kjo foto interesant shumasht ky emisin kush eka pa ka shka kallxon ju pershendes koleg te nderuar.
Kommentar von Roli, 15.03.2009 um 00:29 (UTC):
hahahaa jo ,bre baca Nol ,po kjo foto osht diku ne afrik e vertet osht qe i majn qeshtu pellumbat atje
Kommentar von noli, 09.03.2009 um 16:47 (UTC):
roli ruju mos del perjashta se ky lugati edhe ty te mere hahahahahaha.
Kommentar von Roli, 08.03.2009 um 22:32 (UTC):
so montazh kjo po e vertet!
Kommentar von guzi, 22.02.2009 um 21:48 (UTC):
Kommentar von:17.02.2009 um 16:18 (UTC)
pllumbatekosoves
pllumbatekosoves
Offline

hahha


Kommentar zu dieser Seite hinzufügen:
Dein Name:
Deine Nachricht:
<= Zurück zur Kategorie
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Werbung
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 292368 Besucherfalminderes
=> Willst du auch eine kostenlose Homepage? Dann klicke hier! <=