Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - ushqimi

Du befindest dich hier:
Forum => tipplera => ushqimi
<- Zurück  1  2 

Weiter->


toni (Gast)
26.02.2009 18:17 (UTC)[zitieren]
flm shum negji per skjarim
tafa (Gast)
11.08.2009 16:10 (UTC)[zitieren]
o negjimidin mos thuj bre burre se ska as ni sen nese nuk fluturon pllumi qiti mut me ner me thane se nuk fluturone pershendetje
edi (Gast)
01.08.2011 20:24 (UTC)[zitieren]
pershendetje te gjithve per trening e per ushqim e per te gjitha lidhje me tiplerat i ke ne ket web faqe. www.tippleredi.onlc.be ju pershendes dhe besoj se ju kam ndihmu sado pak.
princi (Gast)
31.12.2013 09:30 (UTC)[zitieren]
princi (Gast)
31.12.2013 09:32 (UTC)[zitieren]
pershendetje dua te di se qfar ushqimi perdorin papagajt e fols

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden