Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - ushqimi

Du befindest dich hier:
Forum => tipplera => ushqimi

<-Zurück

 1  2 Weiter -> 

endriti (Gast)
18.01.2009 10:10 (UTC)[zitieren]
deshta me dite fillimi i tipplerave si duhet me i yshqy ..po mendoj treningat e para..tung
tipler (Gast)
21.01.2009 16:54 (UTC)[zitieren]
po endrit elb dy jav te para .tana vjen ushqimi i papagalve,,e tana ushqimi i fort pershembull mas 3 jave ose 1 jav para gara..
toni (Gast)
20.02.2009 00:54 (UTC)[zitieren]
me interesoj 10 dit para gares qfar ushqimi me perdor , por kuptohet koha prej 35 e deri ne 40 frad nxetsija ?
toni (Gast)
24.02.2009 14:52 (UTC)[zitieren]
jam ka pres me merr ni pergjigje nese e viziton faqen dikush le te pergjigjet nese din ju pershendes
negja(bebe) (Gast)
25.02.2009 19:49 (UTC)[zitieren]
tung te gjitheve pllumagjive sidomos atyneve si jan sportista te tiplerave per me i ushtrue tiplerat duhet nuk di a egsiston ne kosov asi yshqimi ktu i thojm ne gjermoni zemeraj osht i perzim me yshqim te papagajve me lule diellit me kikirika megrun vetem kollomoq nuk ka atyne dhe asht special nji far prashaki si i qitet ne uj per kondukcion dhe duhet para se mi i ushtrue 3 dit ju qet ne uj dhe pllumat mezi presin me ja qel deren per me flitrue ajo osht e sigurt tung te gjith tiplerashave kudo qe gjindeni

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309414 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden