Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - tiplerat

Du befindest dich hier:
Forum => tipplera => tiplerat
<- Zurück  1  2  3  4 Weiter -> 

zymbyli (Gast)
14.06.2009 22:29 (UTC)[zitieren]
mbani tash tiplera ikni se po vjen pejaaa o quna janellstopa tung tiplerash
po ti zymbyli kush je (Gast)
17.06.2009 04:52 (UTC)[zitieren]
po shkruj pak mateper dhe lajmrouse kush je dhe a je pejon se ktu buki nga peja te pershendes tung
zymbyli (Gast)
17.06.2009 23:32 (UTC)[zitieren]
po po pejon jom edhe e kom dudin te shpija buki qysh osht kanada tertagjnko hahahaha tung buki
trimi nga pz (Gast)
18.06.2009 17:40 (UTC)[zitieren]
ma rrofshi bythen o pejon ,po ju kurr skeni pat rezultate me tiplera tahs q keni ba njo po fryhi bajuni moree
zymbyli (Gast)
18.06.2009 23:37 (UTC)[zitieren]
na ne pej jena hi von ne utk po tash ju tregojm qka jon rezultatet kurkush se ka bo ma shum se peja edhe vjet e kan bo ne pej16 02 eti me ta ru bythen ndaq tregom kush je mase koke qekaq bole ti te djelen kom me ardh ne py te ju

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden