Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - tiplerat

Du befindest dich hier:
Forum => tipplera => tiplerat
<- Zurück  1  2  3  4 Weiter -> 

BURHAN SEDEFI NGA CANADA DHE PEJA (Gast)
04.02.2009 17:04 (UTC)[zitieren]
MIRR DITA SHOK PLLUMAGJI TE PEJES A JENI GJALL QE SPO NDIENI GJALL DHE ME FOL PAGES PERR PLLUMA QE IKA PEJA JU PERSHENDET BUKI NGA KANADA E LART
shampioni (Gast)
22.02.2009 01:04 (UTC)[zitieren]
o shok valla pom vjen keq qe po mashtrohi mas ktyne bodenav e shanonav , per kosov ekam fjalen , marre me ju than tiplera atyne , mos ju besoni tyli matrapazi se veq per shferc ekan me i shit , edhe nja ne ks nuk eshte rekordi me plluma boden as shanon as kurr rrezulltat skan em bo ata meleza , ju pershendes te gjithve vlersone mire tiplerin se per qef po i majm
Roli-Tipplers (Gast)
15.03.2009 00:27 (UTC)[zitieren]
hahahaha ,po kush na qenke ti bre Shampion qe po dike historin e tipplerave ,hehe te pershendes
shampioni (Gast)
15.03.2009 21:08 (UTC)[zitieren]
mos me dit historin e tipplerav nuk ksiha shenu ,
kush ehste shampion i kosoves nese din aj jam te pershendes edhe ty ROLI
Roli-Tipplers (Gast)
17.03.2009 09:50 (UTC)[zitieren]
hahaa kush koke ti pra, kisha pas qef me kontaktu me ty .merre add teme e folim ne msn nese don tipplers-kosova@hotmail.com tung te pershendes

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311345 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden