Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - rrencat e rutulluesit

Du befindest dich hier:
Forum => dineka => rrencat e rutulluesit
<- Zurück  1  2  3  4 Weiter -> 

Benutzername (Gast)
12.08.2011 18:28 (UTC)[zitieren]
ej a e din najkush sa bajn pllumat me i qel vezet edhe a n'varet prej races
Empogmarage (Gast)
29.08.2011 04:00 (UTC)[zitieren]
Hi, it's spam bot, please, delete this message and i never return) I promise.
kmuhadin berisha (Gast)
28.09.2011 18:58 (UTC)[zitieren]
kush ika ncan dy tiplera zoj jan me unaza te mijat muhadin berisha lecon edhe numri qeky esht 044 264 830
kmuhadin berisha (Gast)
28.09.2011 19:00 (UTC)[zitieren]
nese esht dikush qe ika ncan lete lajmrohet neket numer 044 264 830nese kan ra menaj pllumagji lajmroni
pneurlLer (Gast)
17.10.2011 04:19 (UTC)[zitieren]
ryan newman naked fake
delete plz

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311344 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden