Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - rrencat e rutulluesit

Du befindest dich hier:
Forum => dineka => rrencat e rutulluesit

<-Zurück

 1  2  3  4 Weiter -> 

kosova (Gast)
04.02.2010 01:49 (UTC)[zitieren]
Tungjat jeta ISUF KABASHI nje njeri qe e kam lexu ni koment te nji klub ku shiten pllumat edhe e pash njani qe ti kish nxan -3- plluma -1SARQIN-1-MAVER-1-MAVLIPARK-EDHE QE E LEXON KET ARTIKULL ASHT EDHE NUMRI I ATIJ ZOTRIUT QE I KISH QIT PLLUMAT E TU NE SHITJE E KE KET NUMER NE QOFT SE E THIRR LAJMROJU QE DON ME JA BLE E TE TREGON HISTORIN E ATYNE PLLUMAV NGA JAN QE NUMRI I TELEFONIT0---------------044--210---730 KY ARTIKULL ASHT I QIT NE KET DAT---23---12---09---EDHE NE QOFT SE KET E LEXON TI ISUF APO NJERZIT SHOKET E TU LE TE LAJMROJN
kosova (Gast)
04.02.2010 01:56 (UTC)[zitieren]
EDHE PRES PERGJIGJE NGA TI ISUF KABASHI SE KET ARTIKULL UNE E KAM SHKRUJT PER ATA PLLUMAT QE TI KA NXAN AJ SHOQI EDHE I KA QIT NE SHITJE ----JETOJ NE ---CH--EDHE E PASH RASTSISHT QE I KISH QIT NE SHITJE KTA PLLUMA --1..SARQIN--1MAVER..--1--MAVLIPARK EDHE QE NUMRI I ATIJ SHOQIT QE TI SHET PLLUMAT TUJ --044--210--730--ME----DATEN 23--12--09--E KA SHKRUJT KET ARTIKULL--PRES PERGJIGJE [b]
timii (Gast)
06.02.2011 12:22 (UTC)[zitieren]
i kom dy plluma me i shit mashkujj boza 049 680 383
isufi (Gast)
19.07.2011 19:05 (UTC)[zitieren]
a ti ke met me mi ru mu pllumat a
NizOpilivap (Gast)
31.07.2011 19:02 (UTC)[zitieren]
nude desi gives consent
delete plz

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309413 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden