Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - jom i interisum per ndrime

Du befindest dich hier:
Forum => shitje dhe blerje => jom i interisum per ndrime
<- Zurück  1  2 

Weiter->


roli (Gast)
10.05.2009 17:51 (UTC)[zitieren]
hahaha ,po po di diqka ,po mos e fyej ashtu ,po sja din emrin e pllumbave ky qe i ka se din racen e kur nuk din ,nuk bon me fol veq palidhje,po nejse te pershendes ty dhe krejt dashamitre e keti sporti (hobi)
goni (Gast)
16.06.2009 08:29 (UTC)[zitieren]
kam tiplera anglez per shitje kush asht i interesun me kontaktoni ne email adres goni-tipleri@hotmail.com tung tung
adhurimi krasniqi (Gast)
05.11.2009 17:01 (UTC)[zitieren]
jam i ineresun per xhakofka ndrrim me bellana
defrimi (Gast)
08.01.2010 20:12 (UTC)[zitieren]
po shoki adhurim une kam gjakovka edhe me pelqejn a bopn me dit qfate jan toa gjakovkat e tua tung klm kthema pergjigjen dhe nga je

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 311343 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden