Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - jom i interisum per ndrime

Du befindest dich hier:
Forum => shitje dhe blerje => jom i interisum per ndrime

<-Zurück

 1  2 Weiter -> 

TOM (Gast)
01.03.2009 17:00 (UTC)[zitieren]
kom plluma toplera ilire nga gjakova numri 049-108-899 :
toni (Gast)
05.03.2009 17:28 (UTC)[zitieren]
po ajan tiplera ose ndonje ras etjeter tung tom
roli (Gast)
08.04.2009 17:39 (UTC)[zitieren]
hahah toplera haha ska tipplera ,po ka lart fluturues po ky po ju thojke (toplera ilire)
anonim (Gast)
08.05.2009 03:48 (UTC)[zitieren]
po roli ku i gjakoves i thot toplera se ne gjakov jon ton toplera se kan merak me gjujt me top ne by--diten emir gjakova se ata jon te pranum per at pun se i kan fjalet me kungja po se ki vet a pi zen obori ose a pi bon gjeli baskija ja mos ka pi tomel gjelit se jan kon hon e don topgji jon te pranum dhe i veshin shpesh kmishat me ufull se po ju pershendes se jon qim ne by---
anonim (Gast)
08.05.2009 03:50 (UTC)[zitieren]
ops:

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309414 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden