Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - shitje dhe blerje

Du befindest dich hier:
Forum => shitje dhe blerje => shitje dhe blerje

<-Zurück

 1 

Weiter->


tipler (Gast)
21.01.2009 16:47 (UTC)[zitieren]
qfar tiplera po mani zotri edhe ku po jetoni.tung gjdo te mira
arsim nga franfurti (Gast)
08.02.2009 20:31 (UTC)[zitieren]

Shes shpica te nishit edhe gjylia shpica dhe sheshira nr.i tel 017623385259
negjmidin berisha (Gast)
08.03.2009 12:27 (UTC)[zitieren]
shes 16 copa pertlera te hungaris nuk jan te mit po nji gjerman po i shet e mi ka prue mue se aj ika hek krejt emi ka dhon mue mi shit shiten simbas mareveshjes nr,tel.02089600880 kurse msn.negjmidin@msn.com tung

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309412 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden