Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - pluma te bardhe

Du befindest dich hier:
Forum => raca te tjera => pluma te bardhe

<-Zurück

 1 

Weiter->


endriti (Gast)
18.01.2009 10:01 (UTC)[zitieren]
kush ka pluma te bardhe ne gjermani..
tipler (Gast)
21.01.2009 16:57 (UTC)[zitieren]
o endrit po shoq ki plluma sa dush te bardh vetem qfare loji

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309414 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden