Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - kam tiplera ne shitje

Du befindest dich hier:
Forum => shitje dhe blerje => kam tiplera ne shitje

<-Zurück

 1  2 Weiter -> 

negjmidin(bebe) pz (Gast)
15.01.2009 20:46 (UTC)[zitieren]
tung te gjitheve pllumagjive kudo qe gjindeni,kom tiplera per me shit kush asht i interesum le te lajmrohet ne ket numer te tel.0208 9600880.pershendetje te gjitheve kush e she ket vebit ponjashtu edhe tye toni
hamdija (Gast)
19.01.2009 19:05 (UTC)[zitieren]
tung negjmidin une jam i interesuar per tiplera anglez nese ki boden ose newton sprish pune vetem me u kan anglez te pershendes kisha pas qef me dit qfar qmimi kan .
tipler (Gast)
21.01.2009 16:49 (UTC)[zitieren]
po negja i ka edhe bodena po ka edhe diqka siq kum ni prej njenit mahutian..ne ngjyr te kuq
negjmidin(bebe) pz (Gast)
30.01.2009 21:40 (UTC)[zitieren]
tung hamdi une kom tiplera kom edhe mahutijan te kuq po ato muj vetem nji qift me ta shit nji te kuq e kom linija e baumertit ne ras se ki nije aj asht ne dfu qe shum koh dhe njoni osht i rudit kurse tjer kom edhe arapa kurse te kuqt e kan qmimin 50euro sjon qift po nji mashkull nji femen kurse te tjert ka 20 euro tung te pershendes imeli im asht negjmidin@msn.com tung te gjitheve pllumagji
gazi (Gast)
26.03.2009 03:56 (UTC)[zitieren]
te pershendes negjmedin po a osht numri i tel ne angli

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309414 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden