Forum


Ktu mundemi me diskutu me gjer .regjistrimi nuk duhet.vetem shtypni qfare kategori .

Forum - krahsjellsi i kosovs

Du befindest dich hier:
Forum => dineka => krahsjellsi i kosovs

<-Zurück

 1 

Weiter->


kurumi (Gast)
10.01.2009 12:26 (UTC)[zitieren]
Ktu mund te diskutohet per racan dhe veqorit e pllumbit krahsjellsi i kosovs ju mir presim.Por edhe mbi veqorit -standardet e pllumbav tjer
tipler (Gast)
21.01.2009 16:53 (UTC)[zitieren]
po zotri kurimi ,sa i per ket tiplerve.vetem muj nje skjarim te shkurter..tiplera jan disa loje po me te dukshem edhe ne bot me te njohur jan....BODEN,SHENON.MAHUTIAN.LOVAT,HJUZ; po mos ta zgjasi me shum kta jan vetem te cilt ne kohen e sotme me shum po lypen..se ka tiplera sipas standartit...englishe tipler...manqester tipler.irishe tipler etj....tung

Antworten:

Dein Nickname:

 Schriftfarbe:

 Schriftgröße:
Tags schließenThemen gesamt: 39
Posts gesamt: 107
Benutzer gesamt: 1
..::: Pllumbajtesit dhe pllumbat:::...
 
Mirre se vini argetim te kendshem ju deshiron web tim pllumbatekosoves
 
Myspace Layouts
..::www.pllumbatekosoves.de.tl ::..
 
NJE SPJEGIM I SHKURT
: te gjidha kto rasa qe ikemi permend po kultivohen ne kosov.

po perveqe dunekit edhe gjulive.
kta plluma tjer nuk jan ne libra te botes.jan si raca te pa ngjofshem
..shpicat e pejes ikan shpale si pllumi i bosnjes.,pllumi ilir po permendet se eshte pllum i gjermanis,...
....
 
per gjdo paskjarim edhe pytje lirisht mundeni me kontaktu
edhe ne kto email adresa
djelli@hotmail.de player_o1@hotmail.de
....
 
web meister .RAMA.

 
falminderit miqte dhe shokt per viziten ne ket web 309412 Besucherfalminderes
Diese Webseite wurde kostenlos mit Homepage-Baukasten.de erstellt. Willst du auch eine eigene Webseite?
Gratis anmelden